5/5 - (2 امتیاز)

باغ عروسی

تشریفات مجالس ژوبین با برگزاری مراسم در بهترین باغ های عروسی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. در ادامه می توانید تصاویر مراسم برگزار شده را مشاهده کنید و با ویژگی های باغ مناسب برای عروسی آشنا شوید.

بهترین باغ عروسیبرگزاری مراسم عروسی یا عقد در باغ عروسی یک پیشنهاد بسیار خوب به زوج ها است چون باغ عروسی با توجه به شرایط و امکاناتی که دارد و ایده های متنوعی که می توان در آن پیاده کرد باعث هر چه با شکوه تر و زیباتر شدن جشن ها و مراسم ها می شود. شاید این تصور را داشته باشید که باغ عروسی فقط برای برگزاری جشن عروسی مناسب است اما این طور نیست باغ عروسی نه تنها برای جشن عروسی بلکه برای تمام جشن ها و مراسم ها مانند جشن عقد، ولیمه، مراسم های رسمی و سمینارها و… بسیار مناسب است مخصوصا برای مراسم‌ هایی که تعداد مهمان های دعوت شده در آن زیاد است باغ عروسی با توجه به ظرفیتی که دارد بهترین گزینه است.

باغ عروسیانتخاب باغ عروسی زیبا و شیک از اهمیت ویژه ای برخوردار است از این رو تشریفات ژوبین با معرفی و برگزاری مراسم عروسی در بهترین و لاکچری ترین باغ ها خدمات ویژه ای را در زمینه تشریفات مجالس عروسی ارائه می دهد.

اجاره باغ عروسیباید به این نکته توجه کنید که باغ عروسی تنها مخصوص برگزاری جشن ها در فصل ها و ماههای گرم سال مانند بهار و تابستان نیست بلکه در فصل های سرد نیز می توان با رعایت نکاتی بهترین و زیباترین مراسم ها را در باغ عروسی برگزار کرد.

 • هزینه و قیمت باغ عروسی
 • باغ لوکس عروسی

باغ تالار +تصاویر

کلیه باغ های عروسی تشریفات ژوبین دارای سالن و تالار است و امکان برگزاری مراسم در تالار نیز وجود دارد.

 • باغ تالار عروسی
 • باغ تالار عروسی شیک

خدمات در باغ عروسی

عروس و داماد ها و کسانی که می خواهند مراسم های خود را در باغ عروسی برگزار کنند می توانند خدمات متنوعی را مطابق با بودجه ای که در نظر دارند برای مراسم شان صرف کنند از خدمات باغ عروسی در یافت کنند. تشریفات ژوبین بهترین خدمات را به بهترین شکل و کیفیت در اختیار مراجعین خود قرار می دهد که در ارائه خدمات اولویت با انتخاب، سلیقه و رضایت مشتری است. ازجمله خدماتی که می توانید که می توانید این موسسه تشریفاتی دریافت کنید به صورت زیر می باشد:

 • خدمات و تشریفات باغ عروسی
 • باغ عروسی خوب
 • کترینگ غذا: کترینگ یکی از مهم ترین خدمات در باغ عروسی می باشد که طبق سلیقه و درخواست میزبان و همچنین بودجه آن ها تهیه و تدارک داده می شود. کترینگ غذا شامل انواع غذاهای ایرانی، فرنگی، نوشیدنی ها، دسرها، فینگرفودها و سالادها و… می باشد که توسط سرآشپزهای حرفه ای و مجرب فرنگی و ایرانی تهیه و طبخ می شود.
 •  پذیرایی: پذیرایی مراسم ها و جشن ها توسط مهماندارهای حرفه ای خدمات در باغ عروسی انجام می شود و اگر میزبان خدمات ویژه دریافت کند یک مهماندار مخصوص در طول برگزاری مراسم از مهمانان هر میز پذیرایی می کند.
 • پذیرایی باغ عروسی
 • دیزاین میز باغ عروسی
 • محوطه آرایی: گل آرایی و بادکنک آرایی جایگاه عروس و داماد، گل آرایی میز مهمان ها، گل آرایی محل ورود عروس و داماد، نور پردازی محوطه باغ و … همه شامل محوطه آرایی می باشد که تیم طراحی خدمات در باغ عروسی طبق سلیقه و بودجه میزبان و ایده هایی که از آن ها دریافت میکند این تزئینات را انجام می دهد.
خدمات باغ عروسی
 • مزون عروس: پرسنل خدمات در باغ عروسی به مراجعین خود بهترین و مزون های عروس را برای تهیه لباس عروس معرفی می کنند.
 • سفره عقد: سفره عقد در انواع طرح های مختلف توسط تیم دیزاین تشریفات ژوبین تهیه و تدارک دیده می شود عروس و داماد ها می توانند ایده های خود را با این تیم در میان بگذارند تا آن ها طبق سلیقه آن ها سفره عقد مورد نظرشان را آماده و برپا کنند.
باغ عروسی با سفره عقد
 • آتلیه اختصاصی: تیم خدمات در باغ عروسی آتلیه ای با بهترین و مجهزترین تجهیزات در نزدیک باغ عروسی و آرایشگاه به عروس و داماد ها معرفی می کنند.
 • ماشین عروس: عروس و دامادها می توانند تزئین ماشین عروس را به عهده تیم خدمات در باغ عروسی بگذارند حتی در صورت لزوم برای تهیه ماشین به آن ها در اجاره ماشین کمک می کنند.
 • کیک عروس: تیم خدمات در باغ عروسی تهیه و آماده سازی کیک عروس را نیز طبق نظر و سلیقه عروس و داماد به عهده می گیرند.
 • نورپردازی و آتش بازی: ‌ نورپردازی و آتش بازی با توجه به درخواست و تمایل عروس و داماد برای زیبایی مراسم آن ها توسط تیم حرفه ای خدمات عروسی در باغ با رعایت تمام نکات ایمنی اجرا می شود عروس و داماد اگر تمایل داشته باشند می توانند در طول مراسم خود در شب چندین مرحله آتش بازی جذاب، دیدنی و زیبا داشته باشند.
 • بهترین باغ عروسی
 • باغ عروسی لاکچری

باغ خوب برای عروسی

از نظر هر شخصی باغ خوب برای عروسی دارای ویژگی هایی است که ما در ادامه به تعدادی از ویژگی های مطلوب باغ از نظر عموم اشاره می کنیم؛

بهداشت: قطعا برای همه ما نظافت و بهداشت محلی که در آن مراسم و مهمانی برگزار میکنیم و ساعاتی را با مهمانان و عزیزان سپری میکنیم بسیار مهم است. مخصوصا در جشن های عروسی و مهمانی ها تمیزی روکش صندلی ها و میزها، تمیزی و بهداشت و محوطه باغ، بهداشت آشپزخانه و محل طبخ غذا و تدارکات پذیرایی، تمیزی ظروف مورد استفاده د پذیرایی و همچنین بهداشت سرویس های بهداشتی و… بسیار قابل توجه و مهم است.

پارکینگ: پارکینگ هم یکی از ویژگی هایی است که برای برگزار کننده مراسم در باغ عروسی مهم است اگر محل برگزاری عروسی دارای پارکینگ اختصاصی باشد و مهمانان دغدغه پارک خودرو های خود را نداشته باشند این باغ یکی دیگر از ویژگی های باغ خوب برای عروسی را برای رضایت جلب توجه میزبان دارا است.

لوکیشن و موقعیت شهری: بسیار مهم است که باغ عروسی که جشن در آن برگزار می شود به آرایشگاه عروس و آتلیه نزدیک باشد و همچنین حتما در موقعیت کم ترافیک و کم تردد باشد و به محل زندگی مهمانان نزدیک و به راحتی قابل دسترس شان باشد تا دغدغه حضور به موقع در مراسم و صرف وقت و هزینه زیاد برای رسیدن به محل برگزاری جشن و همچنین دغدغه ماندن در ترافیک را نداشته باشند.

باغ خوب برای عروسیتمهیدات برای وقایع غیر منتظره: تیم خدمات باغ عروسی همیشه باید در نظر داشته باشند که هر لحظه ممکن است یک حادثه و رخ داد غیر منتظره طبیعی یا غیر طبیعی مشکلاتی در طول برگزاری مراسم برای میزبان ها و مهمانان آن ها به وجود بیاورد باغ خوب برای عروسی باغی که در پرسنل خدماتی آن در کنار تمام خدمات، تمهیداتی نیز برای این گونه اتفاقات در نظر گرفته باشد. مثلا برای بارش غیر منتظره باران در باغ محل جایگزین برای انتقال مهمانان داشته باشند و یا برای قطعی ناگهانی برق ژنراتور برق در محل آماده داشته باشند و… .

اتاق پرو: یکی دیگر از ویژگی های باغ خوب برای عروسی که کم اهمیت هم نیست وجود اتاق پرو است در باغ عروسی حتما باید اتاقک هایی برای پرو لباس و… در اختیار مهمان ها قرار گیرد.

ظرفیت باغ: ظرفیت باغ هم قطعا بسیار دارای اهمیت است چون هم در کنترل و مدیریت هزینه ها و هم در شکوه و زیبایی جشن موثر خواهد بود. اجاره باغ بزرگ و خارج از ظرفیت مهمان ها قطعا هزینه آن هم نسبت به باغ کوچکتر متفاوت خواهد بود همچنین اگر ظرفیت باغ بزرگ تر یا کوچک تر از تعداد مهمانان باشد در نظم و شکوه و زیبایی جشن تاثیر گزار خواهد بود. پس باید به ظرفیت باغ و تعداد مهمان ها دقت کرد باغ خوب برای عروسی باغی است که متناسب با ظرفیت مهمانان باشد.

 • اجاره باغ عروس
 • باغ خوب و لوکس عروسی

باغ کوچک برای عروسی

قطعا تعداد مهمانان دعوت شده در یک مراسم یا جشن عروسی در انتخاب محل برگزاری آن تاثیر بسزایی دارد. برخی از موسسات تشریفاتی ظرفیت مشخصی برای پذیرش مهمان و همچنین در ارائه خدمات به آن ها مشخص کرده اند اگر شما قصد دارید برای دعوت از مهمانان جشن خود فقط اقوام نزدیک و دوستان صمیمی خود را گلچین کنید و تعداد کمتری مهمان در جشن خود دعوت کنید با توجه به تعداد مهمانان شما یک باغ کوچک برای عروسی شما یک مکان بسیار مناسب و زیبا است زیرا هم از لحاظ اقتصادی بسیار بصرفه است و هم فضا و ظرفیت متناسب با تعداد مهمانان حاضر در جشن باعث جلوگیری از پراکندگی و سرد و بی روح شدن مجلس عروسی شما می شود.

تشریفات ژوبین باغ با ظرفیت مناسب و تمام خدمات و ملزومات مورد نیازتان را در مراسم شما در اختیارتان قرار خواهد داد.

باغ کوچک برای عروسی

باغ عروسی با ظرفیت ۱۰۰نفر

کسانی که قصد دارند مراسم هایی با تعداد مشخص و کمی مهمان برگزار کنند مثلا اگر جشن نامزدی، جشن عروسی بسیار کوچک، جشن تولد و … با تعداد ۱۰۰ نفر مهمان برگزار می کنند بهتر است مراسم خود را در باغ عروسی کوچک با ظرفیت ۱۰۰ نفر برگزار کنند. این افراد می توانند از طریق موسسه تشریفات ژوبین بهترین باغ عروسی را با ظرفیت ۱۰۰ نفر اجاره کنند.

باغ عروسی با ظرفیت 100نفر

z
برای برگزاری مراسم با آفر ویژه با ظرفیت 100 الی 300 نفر با شماره09122780898 تماس بگیرید.