5/5 - (4 امتیاز)

باغ عقد

اگر قصد برگزاری مراسم عقد و یا نامزدی را در باغ عقد دارید می توانید از خدمات تشریفات مجالس عروسی تشریفات ژوبین استفاده کنید. در ادامه با نحوه انتخاب باغ عروسی و عقد خوب و خدمات ارائه شده آشنا می شوید. قابل ذکر است در کلیه باغ های عروسی تشریفات ژوبین امکان برگزاری عقد رسمی و محضری با عاقد وجود دارد.

باغ عقدباغ عقد از جمله مکان هایی است که امروزه برای برگزاری مراسم عقد بین مردم رواج پیدا کرده است جشن عقد قبل از جشن عروسی یکی از سنت ها و رسومات دیرینه اقوام ایرانی است که شکوه برگزاری آن برای زوج ها و خانواده های شان بسیار مهم است در گذشته این جشن در خانه برگزار می شد اما اکنون با توجه به نوع زندگی مردم، کثرت آپارتمان نشینی، فضای کوچک خانه ها و مشکلات و مسائل موجود در جامعه کنونی باغ عقد با داشتن فضای آزاد و روباز و زیبایی ویژه ای که نسبت به فضای بسته و محدود خانه دارد یکی از مکانهای زیبا و مناسب ترین مکان برای برگزاری مراسم عقد برای زوج ها است.

اجاره باغ برای عقد

ویژگی برگزاری مراسم عقد در باغ عقد

میخواهیم چند ویژگی برگزاری مراسم عقد در باغ عقد را نسبت به فضاهای کوچک و سر بسته مانند سالن های عقد و فضای خانه و … مورد بررسی قرار دهیم.
باغ عقد ویژگی های بسیار مهم و قابل توجهی برای برگزاری مراسم عقد در آن را دارد همانطور که در توضیحات قبل راجع به باغ عقد گفته شد یکی از ویژگی برگزاری مراسم عقد در باغ عقد فضای باز و آزاد آن است.

 • باغ برای عقد محضری
 • باغ لوکس عقد

یکی دیگر از ویژگی برگزاری جشن عقد در باغ عقد این است که ممکن است خانواده های عروس و داماد و اقوام درجه یک آنها اولین دیدار و آشنایی خود را باهم در این مراسم داشته باشند فضای زیبا و سر سبز باغ عقد شیرینی و جذابیت و زیبایی آشنایی و ملاقات آن ها با یک دیگر چندین برابر میکند و همچنین باید توجه داشت که جشن عقد یک جشن کوچک با تعداد کمتری مهمان نسبت به جشن عروسی است بهترین ویژگی برگزاری مراسم عقد در باغ عقد فضای مناسب و کوچک آن نسبت به باغ عروسی و باغ های بزرگ و بی سر و ته برای تعداد مهمان های کم است.

ویژگی برگزاری مراسم عقد در باغ عقداز جذابیت ها و ویژگی برگزاری مراسم عقد در باغ عقد می توان به وجود لوکیشن های جذاب و منحصر به فرد برای تصویر برداری از جمله تصویر برداری از ژست های دو نفره عروس و داماد در فضای سبز باغ و ثبت خاطره های جذاب و رویایی برای ایشان در آن فضا اشاره کرد و همچنین می توان جایگاه زیبا، جذاب و طبیعی در محوطه باغ عقد برای عروس و داماد طبق سلیقه آنها ایجاد کرد که در توضیح خدمات باغ عقد به برخی دیگر از زیبایی ها، آپشن ها و ویژگی برگزاری مراسم عقد در باغ عقد اشاره خواهد شد.

خدمات مجالس در باغ عقد

در باغ عقد خدمات متنوعی بنا به درخواست و طبق سلیقه و پسند عروس و داماد به آنها ارائه خواهد شد.
از جمله خدمات مجالس در باغ عقد که توسط تیم حرفه ای و سرویس دهی تشریفات ژوبین که به متقاضیان خود می دهد به صورت زیر است؛

 • خدمات باغ عقد
 • تشریفات مجالس در باغ عقد
 •  سفره عقد: برپایی سفره عقد توسط تیم حرفه ای انجام خواهد شد و زوج ها نیز می توانند نمونه کار های مربوط به سفره عق را در ژورنال ببینند و با توجه به سلیقه و بودجه مورد نظر مناسب ترین سفره عقد را انتخاب کنند.
 •  دیزاین و گل آرایی: خدمات دیزاین و گل آرایی شامل؛ طراحی و گل آرایی جایگاه عروس و داماد، گل آرایی ورودی، گل آرایی میز مهمان ها، گل آرایی سفره عقد، طراحی استند گل و تزئین و گل آرایی کیک عقد، گل آرایی میز یاد بود، شمع آرایی و نور پردازی و …
 •  تهیه و توزیع پک های بهداشتی و مواد ضد عفونی کننده بین مهمان ها برای پیشگیری از خطر انتقال ویروس کرونا
 •  وظیفه تهیه و تدارک تمهیدات برای اتفاقات غیر منتظره مثال هایی از این تمهیدات
 •  کترینگ غذا و پذیرایی
 •  در نظر گرفتن مکان جایگزین برای انتقال مهمانان در صورت رخدادهای پیش بینی نشده
 •  سایه بان برای آفتاب شدید یا بارش باران ناگهانی
  ژنراتور های برق اضطراری در صورت قطع ناگهانی برق
خدمات مجالس در باغ عقد

سفره عقد در باغ عقد

سفره عقد و چیدمان و زیبایی آن یکی از دغدغه های مهم عروس خانم ها است که تیم حرفه ای تشریفات ژوبین سفره عقد در باغ عقد را در انواع و سبک های سنتی و مدرن و یا تلفیقی از هر دو طراحی و در اختیار شما عزیزان قرار میدهند که طراحی و چیدمان هریک از این سبک سفره ها به انتخاب، سلیقه و میزان بودجه شما عزیزان بستگی دارد.

 • سفره عقد در باغ عقد
 • سفره عقد لاکچری باغ عقد

در سبک سنتی و کلاسیک سفره عقد در باغ عقد از ظروف سفالی و فلزی با طرح های خاص و سنتی مانند ظروف فلزی قلم زنی شده، نقره، سیلور و برنز و… استفاده میشود که ظرف های سفالی نسبت به ظروف فلزی قیمت کمتری دارند و به راحتی تهیه میشوند همچنین در این سبک از سفره عقد در باغ عقد از پارچه های ترمه یا قلم کاری استفاده میشود اما در سبک مدرن سفره عقد در باغ عقد از ظرف های کریستالی و گیلاسی استفاده می شود و میتوان از انواع تور های رنگی و دانتل استفاده در تزیینات آن استفاده کرد.

باغ عقد به همراه سفره عقدتمام چیدمان ها با نظر و پسند و سلیقه عروس و داماد توسط تیم ماهر و حرفه ای تشریفات ژوبین انجام می شود و حتی عروس خانم ها می توانند از ایده های خلاقانه و نمونه های ژورنالی سفره عقد در باغ عقد که به وسیله این تیم طراحی شده است در دیزاین سفره عقد خود استفاده کنند.

نحوه برگزاری مراسم در باغ عقد

عروس و داماد و خانواده هایشان با وجود هزینه هایی که برای برگزاری مراسم عقد و جشن متحمل می شوند حق این را دارند که دغدغه نحوه برگزاری مراسم عقد در باغ عقد را داشته باشند و با توجه به هزینه و بودجه ای که صرف کرده اند از موسسه تشریفاتی که کارهای مراسم آن ها را به عهده گرفته است این انتظار را داشته باشند که در نحوه برگزاری مراسم عقد در باغ دقت لازم را در اجرای تمام برنامه ها داشته باشند.

نحوه برگزاری مراسم در باغ عقدتیم حرفه ای و مجرب تشریفات ژوبین تمام تلاش خود را می کنند که طبق برنامه و دستوراتی که از قبل، از عروس و داماد و خانواده های شان دریافت کرده اند در زمان معین و مشخص تمام مقدمات و ملزومات جشن عقد را برای آن ها فراهم کنند و تمام نیرو و توان خود را با دقت در اجرا، ترتیب و زمان مناسب انجام تمام برنامه های محول شده به آن ها را به کار گیرند به ویژه زمان پذیرایی از مهمان ها، نحوه پذیرایی درست و بهداشتی،
پخش موسیقی مورد نظر میزبان هنگام برگزاری مراسم، و یا دعوت به موقع از حضور شخص خاصی از خوانندگان یا موزیسین ها به در خواست میزبان بوده است و … را به عمل آورند.

پذیرایی از مهمان ها در باغ عقد

پذیرایی از مهمان ها در باغ عقد توسط تیم حرفه ای ژوبین انجام خواهد شد. نحوه ی ارائه خدمات تیم پذیرایی تشریفات ژوبین طبق منوی انتخاب شده توسط عروس و داماد مشخص خواهد شد.
منوی پذیرایی متشکل از نوع غذا، نوشیدنی، دسر، فینگر فود و … خواهد بود. همچنین تعداد مهمان داران، دفعات شارژ میز مهمان ها و دیس پرس بودن و یا سلف سرویس بودن پذیرایی نیز در این منو مشخص می شود.

پذیرایی از مهمان ها در باغ عقدلازم به ذکر است که در منوی پذیرایی از مهمان ها در باغ عقد نوشیدنی ها، دسر ها و … با توجه به فصل برگزاری مراسم متفاوت خواهند بود.
سر آشپز هایی که در تشریفات ژوبین برای ارائه خدمات کترینگ غذا انتخاب شده اند بهترین سر آشپز هایی هستند که در تهیه و تدارک انواع غذا های ایرانی و فرنگی مهارت بالایی دارند و عروس و داماد ها می توانند تمامی غذا های روز مراسم عقد شان را از منوی غذا های فرنگی انتخاب کنند و یا به صورت هم زمان با غذا های ایرانی و غذاهای فرنگی از مهمانان خود توسط مجرب ترین مهمانداران پذیرایی کنند.

z
برای برگزاری مراسم با آفر ویژه با ظرفیت 100 الی 300 نفر با شماره09122780898 تماس بگیرید.