5/5 - (9 امتیاز)

تشریفات مجالس عروسی

زوج های جوان که می خواهند برای برگزاری مراسم عروسی اقدام کنند، معمولا به دنبال تشریفات مجالس حرفه ای اند تا مراسم آن ها به صورت زیبا و بدون کم و کاستی برگزار شود. در این میان شرکت های مختلفی وجود دارند که ارائه دهنده خدمات و تشریفات مجالس هستند که ممکن است باعث سردرگمی شوند.

تشریفات مجالس عروسیهمان طور که از اسم تشریفات مجالس عروسی مشخص است وظیفه چنین موسسه ای قبول مسئولیت صفر تا صد اجرای برنامه ها و فراهم کردن ملزومات و نیازهای جشن عروسی، جشن عقد و مراسم ها و جشن های این چنینی طبق نظر عروس و داماد است. وقتی به موسسه تشریفات مجالس عروسی مراجعه می کنید لیست کاملی از تمام برنامه هایی که در یک مراسم عروسی باید انجام شود را به شما ارائه می دهند آن ها با توجه به سلیقه، فرهنگ، رسومات و بودجه و هزینه شما بهترین و مناسب ترین خدمات را به شما معرفی و در اختیار شما می گذارند. در ادامه به چندین مورد از خدماتی که موسسات تشریفات مجالس عروسی به عروس و داماد ها ارائه می دهند اشاره می شود:

تشریفات مجالس عروسیمعرفی باغ عروسی، تالار عروسی یا باغ تالار: خدمات تشریفات مجالس عروسی با توجه به تعداد مهمان ها، فصل، میزان بودجه و طبق سلیقه عروس و داماد بهترین و مناسب ترین مکان مناسب را به میزبان جشن عروسی معرفی می کند.

 • تشریفات عروسی
 • تشریفات مجالس

دیزاین و تزئین دکوراسیون: تشریفات عروسی دیزاین و گل آرایی جایگاه عروس و داماد، تزئین ماشین عروس و … را با توجه به سلیقه و نظر عروس و داماد به عهده می گیرند. حتی ماشین تهیه ماشین عروس را نیز می توان بر عهده موسسه تشریفات مجالس عروسی گذاشت.

تشریفات مجالس باغ یا تالارموسیقی مراسم عروسی: یکی از مهم ترین ملزومات جشن عروسی موسیقی جشن است که تشریفات مجالس عروسی بهترین و مناسب ترین موسیقی را با توجه به نوع فرهنگ عروس و داماد معیارها و اعتقادات شان به آنها معرفی می کند و یا اگر عروس و داماد در خواست اجرای موسیقی زنده و یا حتی تمایل به حضور خواننده خاصی در مراسم خود داشته باشند موسسه تشریفات با مسئولیت پذیری تمام درخواست و دستورات آن ها را اجرا می کند‌.

 • تشریفات با دیزاین و گل آرائی
 • تشریفات لوکس عروسی

آتلیه عروسی: قطعا می دانید یکی از مهم ترین دغدغه های عروس و داماد ها ثبت لحظات شیرین، جذاب، رمانتیک از زیباترین روز زندگی شان یعنی مراسم عروسی شان است تشریفات با بررسی میزان بودجه و سلیقه و خواسته های عروس و داماد بهترین و مناسب ترین گزینه ها از آتلیه های موجود و عمارت ها و… را برای عکاسی و تصویر برداری به آن ها معرفی می کند.
آرایشگاه: یکی از بزرگ ترین و مهم ترین دغدغه عروس خانم ها میکاپ آن ها در روز عروسی است. یافتن بهترین میکاپ آرتیست و داشتن بهترین آرایش یکی از سخت ترین انتخاب های عروس خانم ها است که تشریفات مجالس عروسی به راحتی با در نظر گرفتن خواست و نظر و سایقه عروس خانم می تواند بهترین آرایشگاه و میکاپ آرتیست را به او معرفی کند.
خدمات بالا تنها مواردی از تمام خدماتی هستند که تشریفات مجالس عروسی آنها را به عهده میگیرد در کنار آرایشگاه و میکاپ عروس باید به اهمیت لباس عروس نیز اشاره کرد که تشریفات عروس باز هم با معرفی بهترین و مناسب ترین مزون های عروس به تهیه بهترین لباس متناسب با در خواست عروس کمک میکند.
از دیگر موارد خدمات تشریفات مجالس عروسی میتوان به معرفی بهترین شیرینی سرا برای تهیه کیک و شیرینی مراسم عروسی اشاره کرد و همچنین وظیفه مهم تشریفات عروسی کترینگ عروسی است که موظف هستند تمام خدمات پذیرایی شامل سرو غذا، میوه و شیرینی و همچنین استفاده از تم مخصوص عروسی و ظروف شیک و زیبا و رومیزی های زیبا و… را تدارک ببینند.

تشریفات و خدمات عروسیشما می توانید با اطمینان کامل و آسودگی خاطر صفر تا صد این کارها را به تیم کاملا حرفه ای و مجرب تشریفات ژوبین بسپارید و با میزان بودجه ای که در نظر دارید از بهترین و مناسب ترین خدمات در جشن با شکوه خود برخوردار شوید.

کیک تشریفات عروسی

تشریفات عروسی در باغ

قطعا تمام تشریفات و خدمات موسسه های تشریفات عروسی و مجالس با توجه به میزان بودجه، نظر، سلیقه و نیاز و درخواست میزبان در اختیارش قرار میگیرد.تشریفات مجالس عروسی در باغ نیز دارای خدمات متنوعی است که در ادامه چندین مورد از این خدمات اشاره می شود؛

تشریفات عروسی در باغ
 •  اجاره باغ: همه می دانیم که محل برگزاری جشن عروسی در شکوه و جذابیت جشن بسیار مهم است وقتی به یک موسسه تشریفات عروسی در باغ مراجعه می کنید تیم مشاوره موسسه تشریفاتی با توجه به نظر و سلیقه و تعداد مهمان های شما نزدیک ترین و مناسب ترین باغ به شما معرفی و برای اجاره آن اقدام می کنند.
 •  دیزاین و گل آرایی: دیزاین جشن عروسی یکی دیگر از خدمات تشریفات مجالس عروسی در باغ است که شامل دیزاین و گل آرایی جایگاه عروس و داماد، گل آرایی و بادکنک آرایی محل ورود و خروج عروس داماد، دیزاین و گل آرایی میز مهمانان، دیزاین محیط باغ و جشن و… می باشد.
 • کترینگ غذا: کترینگ غذا یکی از مهم ترین خدماتی است که تشریفات عروسی در باغ به عهده دارد که شامل آماده سازی تمام نوشیدنی ها، انواع غذاها، دسرها، شیرینی ها، فینگر فود و…
  می باشد که توسط بهترین و مجرب ترین سر آشپز های ایرانی و فرنگی سرو می شود.
تشریفات در باغ عروسی
 •  ماشین عروس و تزئین آن: تشریفات عروسی در باغ در صورت نیاز می تواند در اجاره ماشین عروس نیز به عروس و داماد مشاوره لازم را بدهد و همچنین تزئین آن را بر عهده بگیرد.
 •  آتش بازی و نور افشانی در شب: یکی از زیباترین کارهایی که در شکوه زیبایی جشن عروسی بسیار نقش دارد روشنایی و نور افشانی آن در شب است. که کادر حرفه ای و با تجربه تشریفات مجالس عروسی در با رعایت نکات ایمنی آتش بازی جشن عروسی را انجام می دهد.
 •  کیک عروسی: عروس و دامادها می توانند با مشاهده نمونه کیک های موجود در ژورنال موسسه تشریفات عروسی تهیه کیک مورد نظر خود را به خدمات تشریفات بسپرند و یا اگر ایده ای در نظر دارند طبق نظر و سلیقه خود عروس و داماد اقدام به تهیه کیک جشن آن ها کنند.
  خدمات بالا تنها مواردی از خدمات تشریفات مجالس عروسی در باغ عروسی است تشریفات باغ عروسی و مجالس همچنین خدمات پشتیبانی برای فصول مختلف سال برای اتفاقات غیر منتظره مانند بارش باران، گرمای شدید آفتاب و… ارائه میدهد و از دیگر موارد خدمات این موسسات می توان معرفی گروه موسیقی خوب، مزون عروس، گروه رقص و … نام برد.
  شما میتوانید جشن عروسی خود را با خیالی آسوده و اطمینان خاطر به تشریفات ژوبین بسپارید و بسته به میزان بودجه خود از خدمات مناسبی بهره ببرید و یک جشن عروسی شیک و با شکوه برگزار کنید.
تشریفات مجالس لوکس

تشریفات مجالس عروسی در باغ تالار

قطعا برای همه زوج های جوان یکی از مهم ترین روزهای زندگی شان، روز برگزاری جشن عروسی آن ها و نحوه برگزاری آن است. محل برگزاری جشن و خدماتی که به مهمان ها داده می شود بسیار اهمیت ویژه ای در شکوه آن دارد بسیاری از عروس و داماد ها در فصل های بهار و تابستان برای زیبایی و شکوه بیشتر جشن عروسی یا عقد خود مایل هستند آن را در باغ تالار برگزار می کنند و از خدمات تشریفات مجالس عروسی در باغ تالار بهره می برند در ادامه در مورد برخی از خدمات تشریفات عروسی در باغ توضیحاتی داده میشود.

تشریفات عروسی در باغ تالاربرگزاری هر جشن و مراسمی دارای ملزومات و تشریفات مخصوصی است که این ملزومات و تشریفات عروسی در باغ تالار شامل ؛ دیزاین و سفره آرایی عقد برای مراسم عقد، گروه موسیقی خوب و مناسب طبق سلیقه عروس و داماد، کترینگ غذا و نحوه پذیرایی، دیزاین و گل آرایی جایگاه عروس و داماد، میز آرایی و…. است که می توانید با هر میزان از بودجه ای که در نظر دارید مراسم و جشن های خود را به عهده پرسنل مجرب و حرفه هی تشریفات ژوبین بگذارید تا مناسب ترین مراسم را طبق نظر و سلیقه شما برای تان تدارک ببینند.

تشریفات عروسی در تالار

تمامی خدمات ذکر شده برای باغ عروسی و باغ تالار جزو خدمات و تشریفات عروسی در تالار نیز هستند که توسط پرسنل مجرب تشریفات ژوبین برای مجالس تدارک دیده می شود.

تشریفات عروسی در تالار

تشریفات مجالس عروسی در سالن

اگر قصد برگزاری مراسم عروسی در سالن را دارید میتوانید از خدمات تخصصی تشریفات عروسی در سالن که توسط مجموعه حرفه ای تشریفات ژوبین ارائه می شود بهره مند شوید.

تشریفات مجالس عروسی در سالن

تشریفات عروسی با قیمت مناسب

نکاتی که توجه به آن ها موجب بهره مندی از تشریفات عروسی با قیمت مناسب می شود عبارت اند از:

 • تعیین بودجه از قبل: تعیین بودجه سبب می شود که با توجه به میزان بودجه مد نظر خود خدمات دریافت کنید.
 • دریافت خدمات مورد نیاز: حدالامکان سعی کنید از دریافت خدمات غیر ضروری که فقط موجب افزایش هزینه های تشریفات عروسی می شود خودداری کنید.
 • توجه به منوی غذا: هر چه تنوع غذا، دسرها و نوشیدنی ها و… در منوی انتخابی شما بیشتر باشد به همان اندازه باشد هزینه بیشتری بپردازید.

تشریفات عروسی با سفره عقد

 • تشریفات عروسی با سفره عقد
 • تشریفات سفره عقد

قیمت تشریفات عروسی

قیمت تشریفات عروسی و تمام هزینه های مربوط به آن به عوامل مختلفی مانند: محل برگزاری جشن عروسی، کیفیت خدمات، تعداد مهمان ها، نوع و نحوه پذیرایی، کترینگ غذا و دیزاین و تزیین مربوط به جایگاه عروس، محوطه سازی ، میز آرایی و کم و زیاد بودن خدماتی که میزبان از آن بهره می برد و … بستگی دارد.

قیمت تشریفات عروسی

تشریفات مجالس عروسی با گل آرایی

یکی از بخش های مهم خدمات و تشریفات مجالس عروسی، تشریفات عروسی با گل آرایی است. گل آرایی باعث زیبایی، شکوه و جلوه های جذابی در جشن و محیط عروسی می شود.
گل آرایی شامل: گل آرایی محل ورود عروس و داماد و مهمان ها، گل آرایی میز پذیرایی عروس و داماد و مهمان ها، گل آرایی محیط جشن، گل آرایی جایگاه عروس و داماد و… می باشد.

گل آرائی تشریفات مجالس

تشریفات عروسی با طراحی

موسسات و تشریفات مجالس عروسی خدمات متنوعی به مجالس عروسی و جشن ها می دهند از جمله تشریفات عروسی با طراحی که شامل گل آرایی جایگاه عروس و داماد، گل آرایی، محوطه و محل عروس و داماد، طراحی و چیدمان میزها، طراحی و دیزاین غذاها، دسر ها و سالاد ها و میوه آرایی، دیزاین ماشین عروس، دسته گل عروس و … می باشد.

تشریفات عروسی با پذیرایی شام

در تشریفات عروسی با پذیرایی شام انواع غذا های ایرانی، مدیترانه ای و فرنگی سرو می شود، همچنین انواع دسر ها، نوشیدنی ها، فینگر فود ها که با توجه به فصل به فصل برگزاری مراسم تهیه می شود برای پذیرایی دیده می شود.

تشریفات عروسی با پذیرایی شام

تشریفات عروسی با آتش بازی

با رواج برگزاری مراسم عروسی در شب موسسات تشریفات عروسی نیز خدمات بیشتری در جهت ایجاد جذابیت و شکوه مراسم عروسی به عروس و داماد ها می دهند. یکی از این خدمات آتش بازی است. اگر مراسم عروسی در روز برگزار شود نیازی به آتش بازی و روشنایی در آن نیست. اما در شب شما می توانید با اختصاص بخشی از مراسم خود به نور افشانی با هماهنگی با موسسه تشریفات عروسی با آتش بازی و ایجاد روشنایی خاص و نور و رنگ های متنوع در آسمان باغ عروسی، یک شب بسیار با شکوه و به یاد ماندنی و زیبا بسازید.
در بازار وسایل متنوعی برای آتش بازی موجود است که همین تنوع باعث تنوع و جذابیت در اجرای آن در مراسم عروسی هم می شود و با توجه به میزان بودجه و سلیقه عروس و داماد و به در خواست آن ها به تشریفات عروسی در چندین مرحله و یا یک مرحله انجام می شود مثلا؛ آتش بازی هنگام ورود عروس و داماد، آتش بازی هنگام خروج و بدرقه آن ها و یا عروس و داماد میتوانند با روشن کردن دو بالن آرزو و رها کردن آن در آسمان و همچنین مهمانان نیز با همراهی آن ها و روشن کردن بالن و آرزوی خوشبختی برای آن ها لحظات رمانتیکی در انتهای مراسم بسازند یا همچنین مهمانان با روشن کردن فشفشه به استقبال عروس و داماد و یا بدرقه آن ها بروند.

ایده های متنوع و جالبی وجود دارد که تیم اجرایی تشریفات عروسی با آتش بازی و انجام آن باعث شور و هیجان مراسم و همچنین جذابیت در تصویر برداری و فیلم و عکس های جشن عروسی شما می شوند. اگر آتش بازی را به تیم حرفه ای و مجرب تشریفات عروسی بسپارید آن ها با رعایت تمام نکات ایمنی برای شما آرامش و اطمینان خاطر بیشتری به ارمغان می آورند. شما می توانید با اطمینان و اعتماد کامل مسئولیت آتش بازی، نور افشانی و دیگر برنامه های مراسم خود را به تیم بسیار حرفه ای و کار آزموده تشریفات ژوبین بسپارید و در کنار شکوه بالای مراسم خود از ایمنی مراسم خود نیز اطمینان حاصل فرمایید.

z
برای برگزاری مراسم با آفر ویژه با ظرفیت 100 الی 300 نفر با شماره09122780898 تماس بگیرید.