5/5 - (3 امتیاز)

خدمات مجالس عروسی

تشریفات ژوبین با ارائه خدمات مجالس عروسی آماده ارائه خدمات در زمینه تشریفات مجالس است. برای اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات مجالس عروسی تشریفات ژوبین با ما همراه باشید.

خدمات مجالس عروسیامروزه با وجود مشغله فراوان مردم فرصت و زمان کافی برای مهیا ساختن تدارکات و ملزومات مراسم های شان را به سختی به دست می آورند که موسسات تشریفات و خدمات مجالس عروسی در این جهت به کمک عروس داماد ها آمده اند و از صفر تا صد تهیه تدارکات و ملزومات مجالس و مراسم های آن ها را بر عهده می گیرند.

خدمات عروسی

خدمات مجالس عروسی با گل آرائی

دیزاین و تزئین محل برگزاری مراسم عروسی یکی از موثرترین عوامل شکوه مراسم عروسی است و جالب توجه مهمانان است کادر حرفه ای و مجرب خدمات مجالس عروسی با گل آرایی، طبق سلیقه و پیشنهاد میزبان دیزاین مجالس عروسی را به عهده می گیرند و با استفاده از بهترین گل ها یک محیط بسیار زیبا و با شکوه برای مراسم عروسی زوج ها می سازند.

خدمات مجالس عروسی با گل آرائیگل آرایی مجالس عروسی شامل گل آرایی محل ورود عروس و داماد و  مهمانان، گل محل خروج و بدرقه عروس و داماد، گل آرایی جایگاه عروس داماد، گل آرایی میز مهمانان و … می باشد که تیم حرفه ای مجالس عروسی با گل آرایی بسیار زیبا و جذاب هم پذیرای اجرای ایده های میزبان هستند و هم آن ها را با کارهای موجود در آرشیو خود و همچنین گل آرایی های  جذاب و به روز دنیا آشنا می کنند.

حتما میزان بودجه شما در دیزاین محیط باغ از نظر دو نخواهد ماند و تیم مجرب با تجربه خدمات مجالس عروسی با گل آرایی مناسب و مقرون به صرفه منظره زیبا و در عین حال با شکوهی را برای مراسم شما آماده می کنند.

 • خدمات مجالس با شمع آرائی
 • خدمات مجالس با گل آرایی

خدمات مجالس عروسی در کترینگ غذا

کادر حرفه ای و مجرب تشریفات ژوبین در بخش خدمات مجالس عروسی در کترینگ غذا یک منوی بسیار متنوع از غذا های ایرانی و فرنگی در پیش و روی شما قرار می دهند که توسط بهترین و حرفه ای ترین آشپز های بین المللی و در بهترین و مجهزترین آشپزخانه ها به صورت بهداشتی و خیلی با کیفیت از لحاظ مزه و مواد اولیه تهیه و آماده می گردد.

تیم خدمات مجالس عروسی در کترینگ غذا متخصص تهیه و تدارک هر نوع غذا، دسر، نوشیدنی، سالاد و… به بهترین نحو ممکن هستند تنها کافی است که منوی مورد نظر خود را انتخاب کنید آن ها آماده تهیه و طبخ با کیفیت ترین غذا ها برای شما و مهمانان عزیزتان هستند.

خدمات مجالس عروسی در کترینگ غذا

 

خدمات مجالس عروسی در انتخاب باغ

اجاره و انتخاب باغ عروسی برای برگزاری مراسم عروسی بسیار مهم است که اگر تجربه کافی در انتخاب و اجاره باغ نداشته باشید ممکن است به تنهایی قادر به انتخاب و اجاره یک باغ خوب نباشید. اما نگران نباشید تیم خدمات مجالس عروسی در انتخاب باغ به شما کمک خواهد کرد و با توجه به معیارهای شما و در نظر داشتن سلیقه تان راهنمایی ها و مشاوره لازم را به شما می دهند.

خدمات مجالس عروسی در انتخاب باغ

تشریفات ژوبین در انتخاب باغ با حساسیت در توجه به عواملی مانند ظرفیت متناسب باغ با تعداد مهمانان، امکانات باغ، موقعیت و لوکیشن باغ ، میزان بودجه شما، مجوز و اعتبار صاحب باغ و … خود را ملزوم و موظف به یاری شما در انتخاب و اجاره باغ می دانند تا از وجود مشکلات احتمالی جلوگیری کنند که نه هزینه شما هدر رود و نه آسایش شما و مهمانان تان سلب شود.

خدمات مجالس در انتخاب ماشین عروسی

تهیه اتومبیل به عنوان ماشین عروسی یکی از بخش های مهم تشریفات عروسی است که عروس و دامادهای زیادی که اتومبیل مناسب و مد نظر خود را در دسترس ندارند دغدغه تهیه آن را دارند. در این زمینه نیز می توان از تیم خدمات مجالس در انتخاب ماشین عروسی و تهیه آن کمک گرفت. در واقع امروزه رایج ترین روش تهیه ماشین عروسی اجاره آن می باشد که شاید برای بسیاری از عروس و دامادها کار ساده ای نباشد که هر نوع ماشین و مدلی از اتومبیل ها را برای اجاره بیابند اما موسسات تشریفات مجالس عروسی  قادر هستند انواع اتومبیل های لوکس، نیمه لوکس و کلاسیک خارجی و داخلی را برای عروس و دامادها از بنگاه های معتبر به راحتی اجاره کنند.

همواره تیم خدمات مجالس در انتخاب ماشین عروسی و تهیه آن میزان بودجه عروس و داماد را در نظر خواهند گرفت و با توجه به هر میزان بودجه ای که زوج ها در اختیار دارند و سلیقه آن ها در انتخاب مناسب ترین اتومبیل، آن ها را راهنمایی می کنند و برای اجاره و تهیه آن اقدام می کنند و در زمان مقرر و به موقع اتومبیل مورد نظر را د ر اختیار آن ها قرار می دهند.

خدمات مجالس عروسی در تالار

موسسات تشریفاتی در تالار خدمات متنوعی را ارائه میدهند که از جمله خدمات مجالس عروسی در تالار عبارتند از:

خدمات مجالس عروسی در تالار
 • کترینگ غذا: کترینگ غذا شامل سرو انواع غداهای ایرانی و فرنگی ( انواع دسرها، سالادها، نوشیدنی ها و میوه و شیرینی و…)می باشد که توسط آشپزهای حرفه ای و مجرب در آشپزخانه های مجهز و بهداشتی تهیه و پخت می شود.
 • پذیرایی: تیم خدمات مجالس عروسی در تالار با در اختیار داشتن مهمانداران خبره و حرفه ای پذیرایی از مهمانان مجالس عروسی را به بهترین شکل ممکن انجام میدهند.
 • گل آرایی و نور پردازی: دیزاین و زیبا سازی فضای تالار یکی دیگر از خدماتی است که کادر خدمات مجالس عروسی در تالار آن را به عهده گرفته و با اعمال سلیقه و ایده هایی که میزبان پیشتهاد می کند با گل آرایی و نور پردازی های زیبا بهترین و مجلل ترین فضا را در تالار برای مراسم عروسی آماده میکنند.
خدمات مجالس تالار
 • آتلیه اختصاصی: تیم حرفه ای خدمات مجالس عروسی در تالار با معرفی آتلیه مناسب به عروس دامادها سبب می شوند که دیگر زوج ها وقت زیادی را صرف یافتن آتلیه نکنند. آتلیه هایی که تیم خدمات معرفی می کنند از ابزار مجهز و مدرن روز برخوردار هستند.
 • موسیقی: عروس و داماد با توجه به سلیقه، فرهنگ و آداب و رسوم خود موسیقی مورد نظرشان را انتخاب کرده و اگر نظرشان بر پخش موسیقی زنده توسط موزیسین با ساز خاصی باشد و یا در خواست حضور خواننده خاصی را داشته باشد می توانند دعوت از حضور خواننده و موزیسین مد نظر را به عهده پرسنل خدمات مجالس عروسی در تالار بگذارند تا در جشن آن ها حاضر شوند.
 • معرفی آرایشگاه: پیدا کردن آرایشگاه های حرفه ای و معتبر یکی از دغدغه های عروس خانم ها است اما کادر خدمات مجالس عروسی با معرفی بهترین آرایشگاه ها نگرانی و دغدغه آن ها را کم می کنند.
 • مزون عروس: تهیه لباس عروس مناسب و مورد نظر هم از دیگر دغدغه های عروس ها است. معرفی مزون های معتبر یکی دیگر از کارهایی است که خدمات مجالس عروسی در تالار بر عهده می گیرند آن ها با معرفی مزون هایی که انواع لباس های عروس  به روز، شیک و منحصر به فرد و البته متناسب با هر بودجه ای را دارا هستند به عروس خانم ها کمک می کنند تا لباس مورد نظرشان را به راحتی پیدا کنند.
 • خدمات مجالس در تالار عروسی
 • خدمات تالار شیک عروسی

خدمات مجالس عروسی در باغ

ارائه خدمات موسسات تشریفاتی از تنوع بسیار بالایی برخوردار است که با توجه به بودجه، درخواست و سلیقه عروس و داماد ها و همچنین محل برگزاری عروسی متفاوت است.

خدمات مجالس عروسی در باغخدمات مجالس عروسی در باغ عبارتند از:

 • کترینگ غذا
 • پذیرایی
 • فضا سازی و دیزاین باغ
 • نور پردازی و آتش بازی در شب
 • معرفی مزون
 • معرف آرایشگاه
 • معرفی آتلیه
 • اجاره و تهیه ماشین عروس
 • موسیقی

باید توجه داشته باشید که همه این خدمات طبق سلیقه و انتخاب  میزبان ارائه داده می شود و با توجه انتخاب شخصی هر کس متفاوت است و میزان بودجه ای که زوج ها در نظر دارند در خدماتی که دریافت می کنند دخیل است.

خدمات مجالس عروسی در باغ عقد

خدمات مجالس عروسی در سالن

برگزاری مراسم در سالن اجتماعات نیز مانند مکان های دیگر مستلزم خدمات و تدارکاتی است که از طرف موسسات تشریفاتی صفر تا صد آن به عهده گرفته می شود می توان به جمله خدمات مجالس عروسی در سالن به برپایی  سفره عقد و سفره آرایی، کترینگ غذا، پذیرایی ، فضا سازی، دیزاین و گل آرایی، شمع آرایی و نور پردازی، اجرای موسیقی مورد نظر میزبان ( دعوت از دی جی، موزیسین های سنتی ، خواننده و…) و حتی معرفی مزون، آرایشگاه و آتلیه معتبر اشاره کرد.

خدمات مجالس عروسی در سالن

خدمات مجالس عروسی در سالن بسته به نوع فرهنگ، آداب و رسوم و سلیقه و انتخاب شخصی هر میزبان کاملا متفاوت است. پرسنل حرفه ای و مجرب تشریفات ژوبین آماده دریافت هر گونه سفارش و دستوری از طرف عروس دامادها هستند و تمام دستورات آن ها را با حساسیت در کیفیت انجام کار وبهترین شکل ممکن انجام می دهند.

خدمات مجالس عروسی با قیمت مناسب

اگر شما عروس و دامادی هستید که در آینده نزدیک قرار بر مراسم برگزاری عروسی خود را دارید و دغدغه هزینه ها را دارید نگران نباشید تشریفات ژوبین  پیکج های متنوعی را در نظر گرفته است و خدمات مجالس عروسی با قیمت مناسب، سازگار و متناسب با هر میزان بودجه ای که عروس و داماد ها در اختیار دارند را به آن ها ارائه می دهد.

خدمات مجالس عروسی با قیمت مناسبهمچنین کادر مجرب و حرفه ای تشریفات ژوبین با دادن مشاوره و راهنمایی های لازم به زوج ها مانع صرف هزینه های گزاف و هدر رفتن بودجه آن ها می شوند در واقع با وجود اینکه با دادن مشاوره و راهنمایی درست ازهزینه های اضافه جلو گیری می کنند و ریخت و پاش های بیخود را حذف می کنند اما این ها دلیل بر کم و کاست در ارائه خدمات اصلی و عدم شکوه و جلال و زیبایی مراسم عروسی  زوج ها نمی شود بلکه با ارائه خدمات مجالس عروسی با قیمت مناسب موجب می شوند یک مراسم مقرون به صرفه و با شکوه برگزار کنند.

خدمات مجالس عروسی در تهران

با توجه به اینکه تهران یک کلان شهر است و جمعیت بسیار زیادی دارد خانواده ها نیز دارای فرهنگ آداب و رسوم و عقاید و …، مختلفی نسبت به هم هستند. قطعا همین عامل نیز سبب تفاوت در انتخاب هر شخص در تشریفات و خدمات مجالس عروسی در تهران است. مثلا کسانی هستند که مایل هستند مجالس خود را لاکچری در باغ ها و باغ تالارهای بسیار شیک و مجلل برگزار کنند و کسانی نیز نوع انتخاب شان فرق می کند. همانطور که گفته شد این تفاوت ها به فرهنگ هر خانواده، سرمایه و بودجه و عوامل دیگری مانند سلیقه، عقاید و سنت و…، هر خانواده بستگی دارد اما هدف همه از تشریفات عروسی در ادامه این مطلب یک توضیح به صورت کلی از خدمات مجالس عروسی در تهران خواهیم داد.

 • خدمات مجالس عروسی در تهران
 • خدمات مجالس عروسی با سفره عقد

تهران یک شهر بسیار بزرگ است همین عامل سبب شده است که بنابر درخواست ها، انتخاب ها و سلیقه های متفاوت مردم تنوع خدمات آن نیز بسیار بالا باشد.

از جمله خدمات مجالس عروسی در تهران به صورت زیر می باشد:

 • اجاره باغ ها ، تالار ها و باغ تالار ها برای محل برگزاری عروسی: موسسات تشریفات و خدمات مجالس عروسی با توجه به انتخاب و سلیقه، بودجه عروس و داماد ها و عوامل دیگری مانند فصل برگزاری مراسم عروسی، تعداد مهمانان و… بهترین و مناسب ترین باغ یا تالار و باغ تالار و … را برای آن ها اجاره می کنند.
 • تنوع منوی غذایی: کترینگ غذا یکی از مهم ترین بخش تشریفات مجالس عروسی است که موسسات تشریفاتی در خدمات مجالس عروسی در تهران انواع غذاهای فرنگی و ایرانی را که شامل دسرها، نوشیدنی های مناسب فصل، فینگر فودها، سالادها و شیرینی ها و میوه ها و … را توسط بهترین و حرفه ای ترین آشپزها در مجهزترین آشپزخانه ها تهیه، طبخ و آماده می کنند.
 • پذیرایی: پذیرایی از مهمانان بخش مهمی از مراسم است که تاثیر بسزایی در شکوه و جذابیت مراسم عروسی دارد و همچنین برای مهمانان نیز مهم است، پذیرایی از مهمانان توسط مهمانداران حرفه ای و مجرب که در کار خود متخصص هستند انجام می شود و اگر میزبان مایل باشد برای هر میز یک مهماندار بطور جداگانه و ویژه در طول مراسم پذیرایی خواهد کرد.
 • دیزاین و فضا سازی محل برگزاری عروسی: دیزاین و تزیین محیط عروسی که شامل گل آرایی و جایگاه عروس داماد و فضای باغ ها و تالارها و …. می باشد با بهترین و با کیفیت ترین ملزومات و وسایل توسط کادر تشریفات و خدمات مجالس عروسی در تهران انجام میشود.
 • نور پردازی: نور پردازی بسته به محل برگزاری مراسم عروسی انجام میشود مثلا شمع آرایی و… در تالارها و آتش بازی در شب در باغ ها در مجالس رایج است.
 • و خدمات دیگری از جمله کمک به انتخاب ماشین عروس و تهیه و اجاره آن، معرفی بهترین و معتبر ترین آرایشگاه ها، مزون های خوب که با تنوع لباس بالا و همچنین معرفی آتلیه های تخصصی با ابزار مجهز و مدرن و … از دیگر خدمات مجالس عروسی در تهران می باشد.
z
برای برگزاری مراسم با آفر ویژه با ظرفیت 100 الی 300 نفر با شماره09122780898 تماس بگیرید.