5/5 - (7 امتیاز)

سالن اجتماعات

تشریفات مجالس ژوبین آماده برگزاری مراسم عقد و عروسی و تولد شما در بهترین سالن اجتماعات است. شما می توانید در ادامه با سالن های اجتماعات تشریفات ژوبین آشنا شوید و برای اجاره سالن اجتماعات و ویزیت سالن ها با ما تماس بگیرید.

تمامی سالن ها و باغ های فقط به همراه پکیج خدمات و پذیرایی اجاره داده می شود. همچنین برای برگزاری مراسم تعداد زیر ۳۰ نفر پذیرفته نمی شود.

سالن اجتماعات

از آنجایی که امروزه سالن اجتماعات برای برگزاری مراسم های مختلف مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است، ما در این مقاله شما را با سالن اجتماعات و هم چنین با مزیا و خدمات ارائه شده آن ها بیشتر اشنا خواهیم کرد تا شما با خیالت راحت وبدون دغدغه سالن اجتماعات مناسب برای برگزاری مراسم خود را انتخاب کنید.

اما دلیل مناسب بودن سالن اجتماعات چیست؟ سالن اجتماعات چه خدماتی را داراست؟ سالن اجتماعات مناسب برای کدام مراسمات است؟ قیمت و اجاره سالن به چه عواملی وابسته است؟ ویژگی های یک سالن مناسب برای برگزاری مراسم چیست؟

 • سالن اجتماعات مراسم عروسی

ما پاسخ تمامی این موارد و بسیاری از سوالات شما را در این مقاله خواهیم داد. پس با تشریفات ژوبین تا پایان این مقاله همراه باشید. تشریفات ژوبین با گردآوری لاکچری ترین و زیباترین سالن اجتماعات، آماده خدمت رسانی برای برگزاری مراسمات و مهمانی های شما در سالن اجتماعات است.
سالن اجتماعات از جمله مکان های مناسبی است که برای برگزاری مراسمات از قبیل عروسی، سالگر ازدواج، عقد،مهمانی، همایش، کنفرانس ها، حتی رونمایی از گالری و موارد بسیار دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

اجاره سالن اجتماعاتباتوجه به مساحتی که سالن اجتماعات در برمیگرد، عمدتا این سالن ها در برجهای مسکونی و اداری و باغ ها خانه ویلایی واقع هستند که در طباقات منفی برج واقع شده اند.
باید در نڟر داشت که سالن اجتماعات واقع در هتل ها و مجمع های بزرگ به دلیل اینکه مساحت زیاد و تعداد واحدهای بیشتری دارند، از ڟرفیت زیادی نیز برخوردار هستند.
از جمله مراسماتی که سالن اجتماعات دربرمیگرد می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:

 • سالن اجتماعات برای عروسی
 • سالن اجتماعات برای عقد
 • سالن اجتماعات برای بله برون
 • سالن اجتماعات برای تولد
سالن اجتماعات عقد و عروسی

سالن اجتماعات برای مراسمات با تعداد مهمان های کم می تواند بهترین و مناسب ترین انتخاب شما باشد. چرا باغ ها و تالار ها را برای برگزاری مراسم پیشنهاد نمی کنیم ! همان طور که شما هم میدانید برگزاری مراسم با تعداد مهمانان کم در باغ ها و تالارها ، مراسم جذاب و دلنشینی نخواهد بود چرا که این اماکن افراد بیشتری را می طلبد.
اما با برگزاری مراسمات در سالن اجتماعات حتی با وجود مهمانان کم ، نه تنها باعث برگزاری هرچه باشکوه تر و مجلل تر می شود بلکه خاطره ای شیرین و تکرارنشدنی را برای شما نیز رقم خواهد زد.
برای بازدید و اجاره سالن اجتماعات کافیست فقط با شماره تماس های تشریفات ژوبین تماس حاصل فرمایید. اگر قصد برگزاری مراسم در باغ های عروسی لوکس را دارید می توانید از باغ عروسی تشریفات ژوبین بازدید کنید.

هزینه اجاره سالن اجتماعات

ویژگی سالن اجتماعات مناسب برای مراسم

بسیاری از افراد تمایل دارند سالن اجتماعات مناسبی را انتخاب کنند. ولی قبل از هر چیزی باید ویژگی سالن اجتماعات مناسب را بدانیم و بررسی کنیم. بررسی همه جانبه سالن اجتماعات از التزامات انتخاب یک سالن اجتماعات مناسب است.
مشخص کردن تعداد مهمانان، مدت زمان مراسمات و دیگر امکانات لازم بدای برگزاری مراسم اولین اقدامی است که باید انجام داد.
دیگر ویژگی سالن اجتماعات مناسب برای مراسم توجه به مبلمان و صندلی آن سالن است.نوع مبلمان، چیدمان و تعداد آن باید به گونه ای باشد که راحتی مهمانان فراهم شود و احساس کم و کاستی نداشته باشند.

سالن اجتماعات مناسب برای مراسم

باتوجه به مراسم درنظر گرفته شده سالن اجتماعات باید از تجهیزات مناسبی از جمله سیستم نورپردازی، تهویه،سیستم صوتی برخوردار باشد.یکی دیگر از دیگر از ویژگی سالن اجتماعات مناسب برای مراسم، ظرفیت آن سالن است.
اگر شما مراسمی پیش رو دارید که تعداد مهمانان کم است ، اما می خواهید مراسم شما در مکان و فضای جذاب و لاکچری تری به دور از منزل برگزار شود نگران نباشید، گزینه سالن اجتماعات مشکل شما را حل خواهد کرد.
در کل باید گفت سالن اجتماعات به دو دسته تقسیم می شوند:

سالن اجتماعات خصوصی

سالن اجتماعات عمومی

سالن اجتماعات خصوصی عمدتا ظرفیت کمتری را نسبت به سالن اجتماعات عمومی دارا است و هم چنین برای برگزاری مراسمات محدودیت کمتری دارند.سالن خصوصی مناسب مراسم های خانوادگی و مراسماتی از قبیل تولد، سالگرد ازدواج وعقد که میزبان تمایل دارد تمامی خانواده و نزدیکان در آن مراسم حضور داشته باشند.یا به ییانی دیگر مراسم با صمیمیت بیشتر و محدودیت کمتری برگزار شود.

سالن اجتماعات برای عروسی

انتخاب سالن اجتماعات برای عروسی و خدمات مجالس عروسی می تواند یکی از مهم ترین و خاطره انگیرترین انتخاب باشد. چرا که مراسم عروسی تا سال های سال از خود خاطرات شیرین و به یاد ماندنی برجای میگذارد.
در انتخاب سالن اجتماعات برای عروسی علاوه بر پارکینگ برای ماشین عروس، فضای کافی برای ماشین مهمانان برای پارک ماشین را داشته باشد. به تمیز بودن و نظافت سالن، فضای مناسب برای پذیرایی و سرو غذا، وجود سرویس های بهداشتی مناسب و تمیز، ارائه خدمات با بهترین کیفیت توسط پرسنل و کارکنان سالن، نوع ظروف به کار برده شده، دیجی، نورپردازی، دیزاین و گل آرایی و … توجه به خصوصی داشت.

چرا که مراسم عروسی و ازدواج در زندگی هر فرد فقط یک بار اتفاق می افتد.پس باید برای این مراسم حساس و تکرارنشدنی حساسیت و سلیقه به خرج داد و سنگ تمام گذاشت.

سالن اجتماعات برای عروسی

سالن اجتماعات برای بله برون

تشریفات ژوبین در سالن اجتماعات برای بله برون آماده برگزاری و ارائه خدمات در مراسم شما است. سالن اجتماعات برای بله برون مناسب افرادی است که قصد برگزاری مراسم در منزل خود را ندارند.
دلایل مختلفی وجود دارد که سبب می شود افراد مراسمات خود را به سالن اجتماعات برای بله برون واگذار کنند.
برگزاری مراسمات در سالن اجتماعات بسیار رواج یافته است.
همان طور که میدانید به دلیل اینکه فقط اقوام و نزدیکان درجه یک زوجین در این مراسم شرکت می کنند، خانواده عروس حتما باید به دنبال سالن اجتماعات مناسب برای بله برون بروند.

سالن بله بروناز آنجایی که پذیرایی مهمهانان در منزل دشوار و وقت گیر است، بنابراین سالن اجتماعات برای بله برون گزینه مناسبی برای خانواده عروس هست.در سالن اجتماعات برای بله برون خدمات و پذیرایی هایی توسط پرسنل و کارکنان صورت می گیرد که آرامش و رضایت مهمانان و هم چنین راحتی میزبان فراهم می شود.
از جمله اقداماتی که در سالن اجتماعات برای بله برون برای دیزایین و تزئینات انجام می شود را میتوان با سلیقه شخصی خانواده عروس مانند گل آرایی، شمع آرایی، نورپردازی و … را انتخاب ویا تغییر داد.

سالن اجتماعات برای بله برون

سالن اجتماعات برای تولد

برگزاری جشن تولد درسالن اجتماعات به یکی از پرطرفدار ترین و زیباترین بخش جشن تولد تبدیل شده است. جشن تولد خود و عزیزانتان را با ایده های متنوع و جذاب در سالن اجتماعات، خاص تر و باشکوه تر برگزار کنید.

سالن اجتماعات برای تولدبرگزاری جشن تولد نیز مانند دیگر مراسمات ویژگی های خاص خود را می طلبد که در ادامه به این ویژگی ها خواهیم پرداخت.
برای انتخاب سالن اجتماعات برای تولد، نیاز به حساسیت بیشتری نسبت به مراسمات دیگر نیست.
یکی دیگر از نکات کلیدی و مهم در سالن اجتماعات برای تولد، وجود کیک خوش طعم و زیبا است.
از تشریفات سالن اجتماعات برای تولد بادکنک آرایی، شمع آرایی، آتش بازی، گل آرایی، طراحی تم تولد و… را میتوان اشاره کرد.
هر کدام از تشریفات نام برده شده تاثیر بسیار زیادی برای شاد و پرنشاط کردن مراسم تولد، دارد.
گل آرایی و بادکنک آرایی در سالن اجتماعات برای تولد فضا را برای مهمانان جذاب و رمانتیک خواهد کرد.البته گل آرایی و بارکنک آرایی باید توسط افراد ماهر و متخصص صورت بگیرد تا متناسب با تم تولد و مراسم طراحی شود.
آتش بازی در سالن اجتماعات برای تولد، برای افراد حاضر در سالن بسیار هیجان انگیز و جذاب است که شور و شوق خاصی به مراسم جشن تولد می بخشد و مهمانان را سر ذوق می اورد.

خدمات مجالس در اجاره سالن اجتماعات

از خدمات مجالس در اجاره سالن باید می توان به خدماتی از قبیل پذیرایی، استفاده ازظروف و وسایل درجه یک ، پرسنل و کارکنان خوش اخلاق و ماهر، ارائه پکیج های درخواستی و مناسب و دیگر خدمات اشاره کرد.

در آخر باید بگویم که انتخاب سالن اجتماعات مناسب برای مراسم مورد نظر می تواند تاثیر زیاد و چشم گیری را روی مهمانان بگذارد. پس در انتخاب سالن اجتماعات برای مراسمات دقت کرده و برای برگزاری هرچه بهتر و باشکوه تر مراسم خود از تشریفات ژوبین مشاوره بگیرید.

خدمات مجالس در اجاره سالن اجتماعات

سوالات متداول اجاره سالن اجتماعات

 • اجاره سالن اجتماعات مناسب چه افرادی است؟
  اجاره سالن اجتماعات مناسب افرادی است که علاوه بر تشریفات و خدمات دهی عالی، تعداد مهمانان آنان کم است و هم چنین کم هزینه بودن مراسم برای آنها مهم نیز است.
 • قیمت اجاره سالن اجتماعات به چه چیزی بستگی دارد ؟
  قیمت اجاره سالن اجتماعات به ظرفیت، نوع خدمات، تشریفات به کار برده شده، پکیج انتخابی منوغذا، نوع و محل سالن ودیگر مسائل بستگی و با توجه به سفارشات مشتریان هزینه ها متغییر است.
 • برای دریافت مشاوره و اطلاعات دقیق سالن اجتماعات چه اقداماتی لازم است؟
  شما می توانید تماس با شماره ویا تلفن ثابت های تشریفات ژوبین موجود در سایت تماس حاصل بفرمایید.
 • سالن اجتماعات تشریفات ژوبین در کدام مناطق است؟
z
برای برگزاری مراسم با آفر ویژه با ظرفیت 100 الی 300 نفر با شماره09122780898 تماس بگیرید.