5/5 - (1 امتیاز)

ایده های جالب برای ورود عروس و داماد به تالار

10 مهر
وبلاگ
O 0

داشتن ایده های جالب برای ورود عروس و داماد به تالار سبب می شود ورود باشکوه و به یادماندنی داشته باشید به همین دلیل نیز زوج ها توجه زیادی به این مسئله دارند؛ درواقع با کمی جست و جو در اینترنت مشاهده خواهید کرد که بیشتر عروس و داماد ها به شکل های مختلفی وارد تالار می شوند و همین امر نیز به جذابیت مراسم ها افزوده است. از طرفی دیگر هم اگر برنامه ای از پیش تعیین شده برای ورود وجود نداشته باشد ممکن است مشکلاتی اعم از عدم هماهنگی، استرس و اضطراب و… گریبان گیر عروس و داماد شود.

ایده های جالب برای ورود عروس و داماد به تالاردر ادامه ایده های جالب برای ورود عروس و داماد به تالار در برگزاری مراسم عروسی را با شما به اشتراک می گذاریم.

  1. گلریزان ساقدوش ها در حین ورود عروس و داماد به تالار: اگر از بزرگتر ها درباره ورود عروس و داماد ها در گذشته سوال کنید حتما به شما خواهند گفت که در گذشته در حین ورود عروس ریختن شیرینی، سکه، اسکناس و یا گل جزو رسوم بوده پس شما نیز می توانید از این رسم دیرینه الهام بگیرید و با ورود به تالار، ساقدوش ها با ریختن گل از شما استقبال کنند.
  2. ورود عروس و داماد پس از کودکان گلریز: شاید این ایده برایتان آشنا باشد چرا که در برخی از فرهنگ ها علی الخصوص در فرهنگ کشور های اروپایی، کودکان مسیر ورود عروس و داماد را گلریزان می کنند و سپس عروس و داماد ورود باشکوهی خواهند داشت.
  3. دالان فشفشه های روشن: ساقدوش ها با در دست داشتن فشفشه های روشن دالانی روشن و جذاب در باغ عروسی را ایجاد کرده و عروس و داماد نیز می توانند از میانفشقشه ورودی عروس و داماد این دالان چشمگیر به تالار وارد شوند. فشفشه های روشن بزرگ که در مسیر ورود عروس و داماد قرار داده می شود نیز ایده جالب و پر طرفداری است.
  4. دالان نور: ورود از دالان نور یکی از جذاب ترین ایده هایی است که می توانید برای ورود خود داشته باشید. علاوه بر ورود باشکوه می توان در لحظه ورود عروس و داماد عکس های منحصر به فرد و رویایی را به ثبت رساند.
  5. اجرای نمایش سایه برای ورود به تالار: به جرات می توان گفت که این ایده یکی از هیجان انگیز ترین ایده ها برای ورود به تالار است؛ البته چنین ورودی نیاز به علاقه دارد و اگر شما عاشق نمایش هستید این روش بهترین روش برای ورود است. شما می توانید موضوعات مختلفی را برای نمایش چند دقیقه ای خود انتخاب کنید اما بهترین و جذاب ترین نمایش می تواند داستان آشنایی شما تا لحظه ازدواج باشد.
  6. ورود در میان حباب: ایده جذاب دیگر ورود عروس و داماد در میان بستری از حباب ها است که با کمی برنامه ریزی درباره موسیقی در حین ورود و… می تواند حس لطیف و خوشایندی را به حضار القا کند.
  7. ورود در حین پخش کلیپ: با زمانبندی صحیح می توانید زمانی که مهمان ها در حین مشاهده کلیپ های اسپرت و یا فرمالیته هستند با ورود خود آن ها را شگفت زده کنید.
  8. ورود با کالسکه: این ایده بیشتر مناسب فضای باز است ولی در بسیاری از تالار ها امکانات بسیاری فراهم است که ورود های این چنینی را برای شما تدارک دهند. پس شما می توانید با توجه به سلیقه و همچنین شرایط محیطی یکی از روش های مشابه را انتخاب کنید.
  9. ورود عروس و داماد با طاق گل: ورود با طاق گل در هندوستان رایج است. در این نوع ورود طاقی از گل بر سر عروس و داماد گرفته می شود و سپس همراه با عروس و داماد وارد تالار می شوند.

کالسکه عروسی

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب بیشتر تشریفات عروسی

تالار ظرفیت 100 الی 150 نفر
29 آبان

تالار ظرفیت ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر

اجاره تالار ظرفیت ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر باید با بررسی دقیق و در نظر گرفتن عوامل مختلفی انجام شود در غیر این صورت با یک انتخاب نادرست باعث درست پیش نرفتن بخش عظیمی از کار ها و برنامه ریزی ها خواهید شد.
کسانی که تجربه ای در اجاره تالار ظرفیت ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر خواندن ادامه مطلب …

O 0
برگزاری مراسم ترحیم در فضای باز
22 آبان

برگزاری مراسم ترحیم در فضای باز و باغ

تشریفات ژوبین با برگزاری مراسم ترحیم در سالن ها و باغ های تشریفاتی خود آماده برگزاری مراسم شما عزیزان است. برای اطلاع از لوکیشن فضای باز برای برگزاری مراسم ترحیم و سالن اجتماعات ختم می توانید با ما تماس بگیرید.
امروزه شاهد افزایش چشم گیر برگزاری مراسخواندن ادامه مطلب …

O 0
باغ تالار رویا لواسان
15 آبان

باغ تالار رویا لواسان

برای اجاره باغ تالار رویا لواسان بهتر است ابتدا با خصوصیات، ویژگی ها و همچنین خدمات آن آشنا شوید تا تصمیم گیری منطقی و به صرفه ای داشته باشید بنابراین در ادامه قصد داریم اطلاعات مفیدی در مورد این باغ عروسی اختیارتان قرار دهیم تا تصمیم گیری را برایتانخواندن ادامه مطلب …

O 0
z