5/5 - (2 امتیاز)

باغ نامزدی

برگزاری مراسم نامزدی برخلاف گذشته معمولاً به تعدادی از فامیل‌های نزدیک ختم می‌شود. به همین دلیل عروس و دامادها تصمیم می‌گیرند که مراسم خود را در یک باغ کوچک نامزدی برگزار کنند. این کار باعث می‌شود تا علاوه بر کاهش هزینه بر مدیریت مهمانان و پذیرایی تأثیر به سزایی بگذارد. به جز این موارد ویژگی‌های مثبت دیگری هم دارد که در ادامه به همه آنها و خدماتی که می‌توانند ارائه بدهند، خواهیم پرداخت.
مراسم نامزدی از جمله مراسمی است که تنها یک بار اتفاق می‌افتد؛ بنابراین برای همه افراد بسیار مهم است زیرا جایگزینی برای جبران نخواهد داشت. از طرفی برگزاری مراسم در باغ نامزدی طرف‌داران بیشتری دارد و هم چنین حس و حال زیباتری دارد، به همین دلیل است که بیشتر افراد فضای باز مانند باغ را به ویلا ترجیح می‌دهند.

باغ نامزدیتشریفات ژوبین با انتخاب باغ‌های مختلف برای نامزدی و ارائه خدمات لوکس در اختیار زوج‌ها قرار گرفته تا زیباترین تاریخ‌ها را برای خود ثبت کنند. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که به دنبال باغ نامزدی مطابق با معیارهای مد نظر خود هستید، به اعضای تیم تشریفات مجالس تهران ژوبین سر بزنید تا از کمک آنها در این راه بهره ببرید.

اجاره باغ نامزدی

باغ کوچک برای نامزدی

معمولا باغ ها در مساحت های مختلف و هم چنین دکوراسیون های مختلف به منظور مراسم های متفاوت ساخته شده اند که هر کدام در منطقه ای قرار گرفته است. گاهی بررسی باغ های مختلف و در نهایت انتخاب یکی از آنها برای عروس و داماد کار سخت و زمان بر محسوب می شود. به همین دلیل موسساتی به اسم تشریفات مجالس عروسی به وجود آمده اند تا هدایتگر انها در این مسیر باشند. تشریفات مجالس متناسب با سلیقه، هزینه و شرایط مراجعه کننده سعی در پبداکردن باغ موردنظر آنها را دارد. این کار باعث می شود که کارهای مرتبط با انتخاب باغ نامزدی و دیگر خدمات از دوش عروس و داماد برداشته شود.

باغ کوچک برای نامزدیدر زمانی که تعداد مهمان های دعوت شده محدود است، بهترین کار انتخاب باغ کوچک است. انتخاب باغ های کوچک کار چندان راحتی نیست اما تشریفات ژوبین در اختیار شما قرار داد تا بهترین خدمات را برای شما فراهم کند.
انتخاب باغ برای نامزدی گزینه بسیار مناسبی است زیرا در فضای آزاد مهمانان راحتی بیشتری خواهند داشت. از طرفی دیزاین و طراحی به گونه ای است که از نظر نورپردازی با مشکلی مواجه نخواهید شد. در نتیجه عکس های ماندگاری را در این فضای زیبا ثبت خواهید کرد.

  • باغ برای نامزدی
  • نامزدی در باغ
  • نامزدی باغ کوچک
  • باغ تالار نامزدی
  • تالار نامزدی
  • باغ کوچک برای نامزدی
  • ورودی باغ نامزدی
  • باغ لوکس نامزدی
  • جایگاه نامزدی عروس و داماد
  • تالار باغ نامزدی

خدمات باغ نامزدی

یکی از موردهایی که برای اکثر میزبان ها اهمیت دارد، خدمات باغ است. خدمات باغ نامزدی که تشریفات ژوبین برای شما انتخاب می کند فهرست های متنوع دارد که می توانید متناسب با هزینه و سلیقه خود گزینه مورد نظر را انتخاب کنید. با این کار دیگر هیچ گونه نگرانی بابت باغ و خدمات وجود نخواهد داشت و عروس و داماد با خیال راحت می توانند مهمانی بی نظیری برگزار کنند.
به طور مثال خدمت باغ نامزدی که انتخاب می کنید، می تواند شامل گل آرایی، دیزاین و طراحی، کترینگ و شام و دیگر موارد باشد. همان طور که گفته شد این آیتم ها متناسب با سلیقه و هزینه ای که در دسترس دارید کاملا متغیر است و بنابر پیشنهادهای خود می توانید آن را جا به جا کنید.
اگر زوجی هستید که به دنبال باغ نامزدی و خدمات لوکس هستید تشریفات ژوبین با بهترین پرسنل در اختیار شما قرار دارد تا بهترین ها را برای شما انتخاب کند. در واقع نحوه کار این تشریفاتی به گونه ای است که هدف تنها رضایت مشتری است. زیرا چیزی مهم تر از رضایت انها وجود ندارد.

اگر قصد برگزاری مراسم به صورت مختلط را دارید می توانید از خدمات باغ عروسی مختلط استفاده کنید.

خدمات باغ نامزدی

نحوه انتخاب باغ نامزدی

برای انتخاب باغ نامزدی باید معیارهای مختلفی را مورد بررسی قرار داد. اولین موردی که از اهمیت بالایی وجود دارد ظرفیت مهمانان است که در ابتدا باید تعداد مهمانان خود را مشخص کرده و به تیم تشریفاتی ارائه دهید. سپس باید هزینه های موردنظر خود را محاسبه و به اعضای تیم گزارش دهید تا آیتم هایی را پیش روی شما قرار دهند که مناسب هزینه شما باشد. بعد از مشخص کردن این دو مورد به سراغ سلیقه و خواسته هایتان رفته و تمام مواردی که برایتان اهمیت دارد را مشخص کنید. به طور مثال اگر جز افرادی هستید که علاقه مندید در دسرهایتان فینگرفود سرو شود، آن را به تیم تشریفات گزارش دهید تا مطابق با خواسته هایتان برنامه ریزی انجام دهند.

نحوه انتخاب باغ نامزدیوجود تیم تشریفات مجالس حرفه ای در برگزاری مراسم تاثیر به سزایی دارد. اگر تیم انتخاب شده از پرسنل خوش برخورد، باتجربه و با مهارتی برخوردار باشد می تواند خالق زیباترین مراسم های نامزدی باشد. از طرفی در بیشتر موارد عروس و داماد زمان پیدا کردن و بررسی همه باغ های کوچک برای نامزدی را نخواهند داشت. به همین دلیل بهترین راهکاریی که در اختیارشان قرار گرفته کمک گرفتن از تیم تشریفات است. فراموش نکنید که تشریفات مجالس ژوبین همیشه و به صورت دائم در اختیار شما قرار دارد تا بهترین ها را در اختیارتان قرار دهد.

z
برای برگزاری مراسم با آفر ویژه با ظرفیت 100 الی 300 نفر با شماره09122780898 تماس بگیرید.