5/5 - (1 امتیاز)

تالار ظرفیت ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر

29 آبان
وبلاگ
O 0

اجاره تالار ظرفیت ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر باید با بررسی دقیق و در نظر گرفتن عوامل مختلفی انجام شود در غیر این صورت با یک انتخاب نادرست باعث درست پیش نرفتن بخش عظیمی از کار ها و برنامه ریزی ها خواهید شد.
کسانی که تجربه ای در اجاره تالار ظرفیت ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر را ندارند معمولا دچار اشتباهات بسیاری می شوند که در ادامه به خوبی به این موضوع خواهیم پرداخت تا هر شخصی با هر میزان تجربه ای بتواند مناسب ترین تالار را انتخاب کند.

تالار ظرفیت 100 الی 150 نفرتشریفات ژوبین لوکیشن های مختلفی برای برگزاری مراسم عقد و عروسی در تالار عروسی برای شما عزیزان در نظر گرفته است. برای مشاهده لوکیشن های تالار عروسی تشریفات ژوبین می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت تالار عروسی برای ۱۰۰ نفر

قیمت تالار عروسی برای ۱۰۰ نفر با توجه به عوامل مختلف تعیین می شود بنابراین برای برآورد قیمت تالار نمی توان فقط به اطلاعاتی درباره ظرفیت تالار بسنده کرد و نرخ مشخصی را برای آن تعیین کرد. مهم ترین عوامل موثر در تعیین قیمت تالار عروسی در زیر بررسی و توضیح داده می شود:

  • قیمت تالار عروسی برای 100 نفر
  • اجاره تالار عروسی 150 نفره

محدوده جغرافیایی و لوکیشن تالار عروسی: شاید کمی برایتان عجیب باشد اگر بدانید در دسترس بودن و به عبارتی سر راست بودن آدرس تالار عروسی در قیمت آن تاثیر دارد اما صحت این مسئله را نمی توان انکار کرد؛ درواقع هر چه مسیر تالار دارای ترافیک کم تری باشد و یا پر پیچ و خم و سر در گم کننده نباشد به همان اندازه نیز محبوبیت آن افزایش می یابد چرا که آسایش مهمانان و همچنین میزبان را به دنبال دارد.
مسئله دیگری که بسیار حائز اهمیت است محدوده جغرافیایی تالار است؛ درواقع هر چه تالار در منطقه بهتر و دارای آب و هوای مطلوب تری واقع شود، هزینه اجاره آن نیز به مراتب بیشتر از تالار هایی خواهد بود که در منطقه ای شلوغ قرار دارند.

امکانات: وقتی از اجاره تالار ظرفیت ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر صحبت می شود فقط به این معنی نیست که مکانی اجاره شود که بتوان ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر را به مدت چندین ساعت در آن جای داد بلکه امکانات تالار نیز در کنار این ظرفیت عنوان می شود زیرا یک تالار که دارای امکانات مدرن و متعددی است، هم می تواند خواسته تیم تشریفات مجالس را جهت ارائه خدمات باکیفیت تر برآورده کند و هم سبب آسایش مهمان ها شود. پس باید به این نکته توجه داشته باشید که امکانات تالار عروسی و قیمت آن رابطه مستقیمی با یکدیگر دارند.

خدمات: تالار ها معمولا تیم تشریفاتی مخصوص به خود را دارند به عنوان مثال تشریفات ژوبین وظیفه ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی در ۱۰ ها تالار و باغ تالار را برعهده دارد بنابراین در حین اجاره تالار، خدمات اولیه و ابتدایی که عروس و داماد می خواهند دریافت کنند نیز مشخص می شود بنابراین نباید تاثیر آن را در قیمت تالار عروسی نادیده گرفت چرا که تاثیر بسزایی در تعیین آن دارد.

تاریخ اجاره تالار: کما بیش برخی از مردم در این باره اطلاع دارند که در تاریخ ها و زمان های به خصوصی از سال، قیمت اجاره تالار های عروسی افزایش چشم گیری دارد بنابراین توصیه می شود اگر می خواهید هزینه اجاره تالار بیشتر از حد معمول نشود تاریخ هایی را برای برگزاری مراسم انتخاب کنید که رویداد تاریخی و یا ملی خاصی در آن رخ نداده است.

مدت زمان اجاره تالار: مسلما زوج هایی که می خواهند به مدت ۲ ساعت تالار را اجاره کند هزینه کم تری نسبت به عروس و دامادی که قصد اجاره تالار به مدت ۵ ساعت را دارند می پردازند بنابراین در زمان اجاره تالار و برآورد هزینه ها حواستان به مدت زمان اجاره آن باشد.

اگر قصد برگزاری مراسم در فضای باز را دارید می توانید از لوکیشن های باغ عروسی تشریفات ژوبین بازدید فرمایید.

نحوه انتخاب تالار شیک

نحوه انتخاب تالار شیک از نظر هر کسی متفاوت است چرا که هر شخصی معیار ها و سلیقه خاص خود را برای انتخاب یک تالار شیک و لوکس دارد اما در حالت کلی با توجه به نکات مشخصی می توان یک تالار شیک را انتخاب کرد که به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد:

نحوه انتخاب تالار شیک

توجه به دکوراسیون و دیزاین تالار: شناخت انواع دیزاین و دکوراسیون می تواند در این مرحله به کمک شما بیاید تا با یک نگاه متوجه شوید که آیا دیزاین تالار به درستی و توسط یک تیم حرفه ای اجرایی شده است و با دکوراسیون و معماری تالار همخوانی دارد یا خیر.

امکانات تالار: یک تالار شیک دارای امکانات متعددی جهت راحتی مهمان ها، تیم تشریفاتی و همچنین میزبان و عروس و داماد است بنابراین در زمان بررسی تالار ها فقط به دیزاین تالار توجه نکنید بلکه در کنار آن باید به امکانات تالار نیز دقت کنید.

تیم تشریفات: یک تالار شیک کوچک ترین و جزئی ترین خدمات خود را نیز توسط نیرو های متخصص در آن زمینه ارائه می دهد چرا که کیفیت و ارائه اصولی خدمات در اولویت کار او قرار دارد بنابراین در بررسی ها حتما دقت کنید که تیم تشریفات تالاری که می خواهید آن را اجاره کنید از افراد حرفه ای و متخصص تشکیل شده است یا خیر.

خدمات تشریفات در تالار ظرفیت ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر

خدمات تشریفات در تالار ظرفیت ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر به صورت زیر است:

  • برگزاری انواع مراسم ها به صورت حرفه ای و اصولی
  • دیزاین، گل آرایی، نورپردازی
  • پذیرایی
  • موسیقی
  • فیلم برداری
  • معرفی میکاپ آرتیست حرفه ای، مزون و…
  • ماشین عروس

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب بیشتر تشریفات عروسی

تالار ظرفیت 100 الی 150 نفر
29 آبان

تالار ظرفیت ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر

اجاره تالار ظرفیت ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر باید با بررسی دقیق و در نظر گرفتن عوامل مختلفی انجام شود در غیر این صورت با یک انتخاب نادرست باعث درست پیش نرفتن بخش عظیمی از کار ها و برنامه ریزی ها خواهید شد.
کسانی که تجربه ای در اجاره تالار ظرفیت ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر خواندن ادامه مطلب …

O 0
برگزاری مراسم ترحیم در فضای باز
22 آبان

برگزاری مراسم ترحیم در فضای باز و باغ

تشریفات ژوبین با برگزاری مراسم ترحیم در سالن ها و باغ های تشریفاتی خود آماده برگزاری مراسم شما عزیزان است. برای اطلاع از لوکیشن فضای باز برای برگزاری مراسم ترحیم و سالن اجتماعات ختم می توانید با ما تماس بگیرید.
امروزه شاهد افزایش چشم گیر برگزاری مراسخواندن ادامه مطلب …

O 0
باغ تالار رویا لواسان
15 آبان

باغ تالار رویا لواسان

برای اجاره باغ تالار رویا لواسان بهتر است ابتدا با خصوصیات، ویژگی ها و همچنین خدمات آن آشنا شوید تا تصمیم گیری منطقی و به صرفه ای داشته باشید بنابراین در ادامه قصد داریم اطلاعات مفیدی در مورد این باغ عروسی اختیارتان قرار دهیم تا تصمیم گیری را برایتانخواندن ادامه مطلب …

O 0
z