4.5/5 - (12 امتیاز)

تشریفات تولد چیست و چگونه انجام می شود؟

27 مرداد
وبلاگ
O 1

تشریفات تولد

سوالی که ممکن است امروزه توسط بسیاری از افراد پرسیده شود این است که تشریفات تولد چیست و چگونه انجام می شود؟

تشریفات تولدبیشتر افراد با تشریفات عروسی و تشریفات مراسم های رسمی آشنا هستند اما زمانی که از تشریفات تولد صحبت به میان می آید ممکن است افرادی باشند که پاسخ درستی برای سوال “تشریفات تولد چیست و چگونه انجام می شود؟” در ذهنشان وجود نداشته باشد بنابراین ابتدا به تعریف ساده ای از تشریفات تولد می پردازیم و سپس عملکرد تشریفات تولد در برگزاری تولد را مورد بررسی قرار می دهیم.

هر گاه واژه “تشریفات” به کار برده می شود بدیهی است که اشاره به خدماتی دارد که به صورت حرفه ای ارائه می شود و این اطمینان قلبی را در افراد ایجاد خواهد کرد که تمامی خدمات توسط پرسنل حرفه ای ارئه می شود در نتیجه جشن و مراسم بی نقصی برگزار خواهد شد.

 • تشریفات تولد در باغ
 • تشریفات تولد در سالن
 • میز مزه تشریفات تولد
 • پذیرایی تشریفات تولد
 • تشریفات تولد و طراحی بادکنک آرایی
 • تشریفات تولد در باغ
 • تشریفات تولد در فضای باز
 • تشریفات تولد لوکس

در تشریفات تولد نیز دقیقا سعی موسسات تشریفاتی بر این است که با ارائه خدمات اصولی و حرفه ای، افراد را در برگزاری مراسمی منحصر به فرد همراهی کنند تا با خاطره ای خوب و به یاد ماندنی سالی که پشت سر گذاشته اند را با تمام خاطرات و اتفاقاتش رها کنند و برگ دیگری از کتاب زندگی خود را با شادی آغاز کنند.

تشریفات ژوبین با سال ها تجربه مجری تشریفات تولد برای شما عزیزان است. برای برگزاری تولد در باغ کوچک تولد می توانید با ما تماس بگیرید.

تشریفات تولد چیست

خدمات تشریفات تولد

خدمات تشریفات تولد، تمامی خدماتی را که برای برگزاری یک جشن تولد منحصر به فرد و بی نقص نیاز است را به صورت حرفه ای ارائه می دهد. برخی از خدمات تشریفات تولد عبارتند از:

 • گل آرایی، بادکنک آرایی و…: خدمات دیزاین تولد شامل خدماتی مانند گل آرایی، بادکنک آرایی، شمع آرایی و… می باشد. گل آرایی میز تولد و همچنین باغ تولد و یا سالن اجتماعات تولد و مراسم نیاز به مهارت بسیاری دارد چرا که نوع و مدل دیزاین به مرور زمان دچار تغییرات بسیاری می شود بنابراین تیم حرفه ای گل آرایی، خدمات گل آرایی و بادکنک آرایی و… را بر اساس ژورنال های روز جهانی ارائه می دهند. لازم به ذکر است که مدل گل آرایی، نوع گل استفاده شده در گل آرایی، بادکنک آرایی و طراحی استند گل و بادکنک و… هماهنگی لازم با تم تولد را دارند.
خدمات تشریفات تولد
 • میز شکلات آبشاری و کندی بار: میز شکلات آبشاری و کندی بار که طرفداران بسیاری در تولد ها علی الخصوص تولد کودکان دارد به زیباترین شکل ممکن دیزاین می شود. لازم به ذکر است برای افرادی که می خواهند میز تنقلات سالم برای مهمان هایشان تدارک ببینند، در تشریفات ژوبین این میز با تنقلاتی مانند آلبالو خشک، انجیر خشک، شاهدانه، پسته و… دیزاین می شود. همچنین علاوه بر شکلات و شیرینی، کندی بار شما می تواند شامل انواع نوشیدنی ها، اسنک، فینگر فود ها و… باشد.
دیزاین تشریفات تولد
 • کیک تولد: طراحی کیک تولد در مدل ها و انواع گوناگون یکی دیگر از خدماتی است که در تشریفات تولد ارائه می شود به عنوان مثال برای کودکان از کاراکتر های کارتونی مورد علاقه آن ها استفاده می شود و برای بزرگسالان نیز ایده هایی مانند طراحی کیک با توجه به شغل و… بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.
کیک تشریفات تولد
 • پذیرایی: پذیرایی در جشن تولد کودکان و بزرگسالان متفاوت است به همین دلیل تشریفاتی مانند تشریفات ژوبین با توجه به جشن برگزاری مهمانداران مجربی را در اختیار میزبان و مهمانان آن ها قرار می دهد.
 • پذیرایی تشریفات تولد
 • میز مزه تشریفات تولد
 • موسیقی: نوع موسیقی نیز مانند دیگر خدمات برای سنین مختلف متفاوت است. طرفداران موسیقی زنده می توانند از خدمات موسیقی زنده با انواع ساز های مختلف مانند پیانو، سنتور و… بهره مند شوند.
 • اجرایی کردن ایده ها و برنامه های ویژه: اگر ایده منحصر به فردی برای برگزاری تولد خود دارید، تشریفات تولد بهترین گزینه جهت سپردن تمامی وظایف اجرایی کردن ایده موردنظر خواهد بود. همانطور که در فوق اشاره شد ارائه تمامی خدمات مربوط به تولد نیاز به مهارت خاصی دارد بنابراین زمانی که ایده جدیدی مطرح می شود باید تمامی خدماتی که قرار است به میزبان ارائه شود بسیار حرفه ای باشد زیرا حتی اگر ایده مورد نظر بسیار ناب و بی نقص باشد اما در مرحله اجرا بسیارضعیف و غیر حرفه ای عمل شود تمام برنامه های میزبان با شکست مواجه خواهد شد و آن گونه که باید ایده مورد نظر اجرا نخواهد شد اما تشریفات تولد معتبر با عملکرد حرفه ای خود سبب پایان تمامی نگرانی ها در این زمینه شده است و با اجرایی کردن ایده های مختلف به صورت حرفه ای به خوبی توانسته است اعتماد افراد را به خود جلب کند.
طراحی و اجرای تشریفات تولد
 • تصویربرداری حرفه ای: بسیاری از تشریفات تولد برای آسایش و همچنین صرفه جویی در زمان میزبان خدماتی مانند تصویربرداری از مراسم را ارائه می دهند درنتیجه افرادی که می خواهند یک تصویربرداری حرفه ای از مراسم باشکوهی که برگزار کرده اند انجام دهند می توانند این خدمات را به لیست خدمات درخواستی خود بیفزایند؛ البته لازم به ذکر است که ابتدا باید مطمئن شوید که تشریفات تولد انتخابی چنین خدماتی را ارائه می دهد.

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سمیه
  23 تیر 1401

  از تیم تشریفاتی شما برای برگزاری مراسم تولد در سالن اجتماعات شخصی خودمون واقعا ممنونم. فکر نمی کردم بتونید اون فضا رو به این شکل دیزاین کنید.

  پاسخ

مطالب بیشتر تشریفات عروسی

تالار ظرفیت 100 الی 150 نفر
29 آبان

تالار ظرفیت ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر

اجاره تالار ظرفیت ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر باید با بررسی دقیق و در نظر گرفتن عوامل مختلفی انجام شود در غیر این صورت با یک انتخاب نادرست باعث درست پیش نرفتن بخش عظیمی از کار ها و برنامه ریزی ها خواهید شد.
کسانی که تجربه ای در اجاره تالار ظرفیت ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر خواندن ادامه مطلب …

O 0
برگزاری مراسم ترحیم در فضای باز
22 آبان

برگزاری مراسم ترحیم در فضای باز و باغ

تشریفات ژوبین با برگزاری مراسم ترحیم در سالن ها و باغ های تشریفاتی خود آماده برگزاری مراسم شما عزیزان است. برای اطلاع از لوکیشن فضای باز برای برگزاری مراسم ترحیم و سالن اجتماعات ختم می توانید با ما تماس بگیرید.
امروزه شاهد افزایش چشم گیر برگزاری مراسخواندن ادامه مطلب …

O 0
باغ تالار رویا لواسان
15 آبان

باغ تالار رویا لواسان

برای اجاره باغ تالار رویا لواسان بهتر است ابتدا با خصوصیات، ویژگی ها و همچنین خدمات آن آشنا شوید تا تصمیم گیری منطقی و به صرفه ای داشته باشید بنابراین در ادامه قصد داریم اطلاعات مفیدی در مورد این باغ عروسی اختیارتان قرار دهیم تا تصمیم گیری را برایتانخواندن ادامه مطلب …

O 0
z