4.4/5 - (10 امتیاز)

تشریفات تولد چیست و چگونه انجام می شود؟

27 مرداد
وبلاگ
O 0

تشریفات تولد

سوالی که ممکن است امروزه توسط بسیاری از افراد پرسیده شود این است که تشریفات تولد چیست و چگونه انجام می شود؟

تشریفات تولد

بیشتر افراد با تشریفات عروسی و تشریفات مراسم های رسمی آشنا هستند اما زمانی که از تشریفات تولد صحبت به میان می آید ممکن است افرادی باشند که پاسخ درستی برای سوال “تشریفات تولد چیست و چگونه انجام می شود؟” در ذهنشان وجود نداشته باشد بنابراین ابتدا به تعریف ساده ای از تشریفات تولد می پردازیم و سپس عملکرد تشریفات تولد در برگزاری تولد را مورد بررسی قرار می دهیم.

هر گاه واژه “تشریفات” به کار برده می شود بدیهی است که اشاره به خدماتی دارد که به صورت حرفه ای ارائه می شود و این اطمینان قلبی را در افراد ایجاد خواهد کرد که تمامی خدمات توسط پرسنل حرفه ای ارئه می شود در نتیجه جشن و مراسم بی نقصی برگزار خواهد شد.

  • تشریفات تولد و کیک
  • کیک تولد تشریفات ژوبین

در تشریفات تولد نیز دقیقا سعی موسسات تشریفاتی بر این است که با ارائه خدمات اصولی و حرفه ای، افراد را در برگزاری مراسمی منحصر به فرد همراهی کنند تا با خاطره ای خوب و به یاد ماندنی سالی که پشت سر گذاشته اند را با تمام خاطرات و اتفاقاتش رها کنند و برگ دیگری از کتاب زندگی خود را با شادی آغاز کنند.

تشریفات ژوبین با سال ها تجربه مجری تشریفات تولد برای شما عزیزان است. برای برگزاری تولد در باغ کوچک تولد می توانید با ما تماس بگیرید.

تشریفات تولد چیست

خدمات تشریفات تولد

خدمات تشریفات تولد، تمامی خدماتی را که برای برگزاری یک جشن تولد منحصر به فرد و بی نقص نیاز است را به صورت حرفه ای ارائه می دهد. برخی از خدمات تشریفات تولد عبارتند از:

  • گل آرایی، بادکنک آرایی و…: خدمات دیزاین تولد شامل خدماتی مانند گل آرایی، بادکنک آرایی، شمع آرایی و… می باشد. گل آرایی میز تولد و همچنین باغ تولد و یا سالن اجتماعات تولد و مراسم نیاز به مهارت بسیاری دارد چرا که نوع و مدل دیزاین به مرور زمان دچار تغییرات بسیاری می شود بنابراین تیم حرفه ای گل آرایی، خدمات گل آرایی و بادکنک آرایی و… را بر اساس ژورنال های روز جهانی ارائه می دهند. لازم به ذکر است که مدل گل آرایی، نوع گل استفاده شده در گل آرایی، بادکنک آرایی و طراحی استند گل و بادکنک و… هماهنگی لازم با تم تولد را دارند.
خدمات تشریفات تولد
  • میز شکلات آبشاری و کندی بار: میز شکلات آبشاری و کندی بار که طرفداران بسیاری در تولد ها علی الخصوص تولد کودکان دارد به زیباترین شکل ممکن دیزاین می شود. لازم به ذکر است برای افرادی که می خواهند میز تنقلات سالم برای مهمان هایشان تدارک ببینند، در تشریفات ژوبین این میز با تنقلاتی مانند آلبالو خشک، انجیر خشک، شاهدانه، پسته و… دیزاین می شود. همچنین علاوه بر شکلات و شیرینی، کندی بار شما می تواند شامل انواع نوشیدنی ها، اسنک، فینگر فود ها و… باشد.
دیزاین تشریفات تولد
  • کیک تولد: طراحی کیک تولد در مدل ها و انواع گوناگون یکی دیگر از خدماتی است که در تشریفات تولد ارائه می شود به عنوان مثال برای کودکان از کاراکتر های کارتونی مورد علاقه آن ها استفاده می شود و برای بزرگسالان نیز ایده هایی مانند طراحی کیک با توجه به شغل و… بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.
کیک تشریفات تولد
  • پذیرایی: پذیرایی در جشن تولد کودکان و بزرگسالان متفاوت است به همین دلیل تشریفاتی مانند تشریفات ژوبین با توجه به جشن برگزاری مهمانداران مجربی را در اختیار میزبان و مهمانان آن ها قرار می دهد.
  • موسیقی: نوع موسیقی نیز مانند دیگر خدمات برای سنین مختلف متفاوت است. طرفداران موسیقی زنده می توانند از خدمات موسیقی زنده با انواع ساز های مختلف مانند پیانو، سنتور و… بهره مند شوند.
  • اجرایی کردن ایده ها و برنامه های ویژه: اگر ایده منحصر به فردی برای برگزاری تولد خود دارید، تشریفات تولد بهترین گزینه جهت سپردن تمامی وظایف اجرایی کردن ایده موردنظر خواهد بود. همانطور که در فوق اشاره شد ارائه تمامی خدمات مربوط به تولد نیاز به مهارت خاصی دارد بنابراین زمانی که ایده جدیدی مطرح می شود باید تمامی خدماتی که قرار است به میزبان ارائه شود بسیار حرفه ای باشد زیرا حتی اگر ایده مورد نظر بسیار ناب و بی نقص باشد اما در مرحله اجرا بسیارضعیف و غیر حرفه ای عمل شود تمام برنامه های میزبان با شکست مواجه خواهد شد و آن گونه که باید ایده مورد نظر اجرا نخواهد شد اما تشریفات تولد معتبر با عملکرد حرفه ای خود سبب پایان تمامی نگرانی ها در این زمینه شده است و با اجرایی کردن ایده های مختلف به صورت حرفه ای به خوبی توانسته است اعتماد افراد را به خود جلب کند.
طراحی و اجرای تشریفات تولد
  • تصویربرداری حرفه ای: بسیاری از تشریفات تولد برای آسایش و همچنین صرفه جویی در زمان میزبان خدماتی مانند تصویربرداری از مراسم را ارائه می دهند درنتیجه افرادی که می خواهند یک تصویربرداری حرفه ای از مراسم باشکوهی که برگزار کرده اند انجام دهند می توانند این خدمات را به لیست خدمات درخواستی خود بیفزایند؛ البته لازم به ذکر است که ابتدا باید مطمئن شوید که تشریفات تولد انتخابی چنین خدماتی را ارائه می دهد.

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب بیشتر تشریفات عروسی

اجاره باغ برای بله برون
20 بهمن

اجاره باغ برای بله برون

اجاره باغ برای بله برون توسط شرکت های تشریفات مجالس عروسی بسیار آسان تر از پیدا کردن یک باغ توسط خود فرد است چرا که در موسسات تشریفاتی معتبر، باغ ها از همه جوانب مورد بررسی قرار می گیرند و با توجه به شرایط زوج ها بهترین باغ عروسی به آن ها معرفی خواهدخواندن ادامه مطلب …

O 0
تشریفات ارزان قیمت
10 آذر

تشریفات ارزان قیمت

یکی از راه های کاهش هزینه مراسم، انتخاب تشریفات مجالس ارزان قیمت است زیرا زمانی که تمامی خدمات مربوط به مراسم خود را از تشریفاتی ارزان قیمت دریافت کنید با یک حساب سر انگشتی متوجه خواهید شد که چقدر هزینه هایتان کاهش یافته است به همین دلیل نیز بسیاری اخواندن ادامه مطلب …

O 0
باغ برای عروسی مختلط در کرج
08 آذر

باغ برای عروسی مختلط در کرج

اگر می خواهید باغ شیک و زیبا در محدوده کرج و اطراف کرج پیدا کنید تا مراسم عروسی خود را به بهترین شکل ممکن برگزار کنید. می توانید از لوکیشن های بی نظیر تشریفات ژوبین در محدوده کرج استفاده کنید. باغ های مختلفی در کرج وجود دارد که می توانید با توجه به شخواندن ادامه مطلب …

O 0
z