5/5 - (15 امتیاز)

سالن اجتماعات برای تولد

24 آذر
وبلاگ
O 0

اجاره سالن اجتماعات برای تولد

اگر قصد برگزاری مراسم تولد در سالن تولد را دارید و می خواهید با شرایط اجاره سالن آشنا شوید تا انتها با ما همراه باشید. تشریفات ژوبین با اجاره بهترین سالن های اجتماعات آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

تمامی سالن های تولد تشریفات ژوبین فقط به همراه پکیج خدمات و پذیرایی اجاره داده می شود. همچنین برای برگزاری مراسم تعداد زیر ۳۰ نفر پذیرفته نمی شود.

سالن اجتماعات برای تولددلایل زیادی برای اجاره سالن اجتماعات برای تولد وجود دارد که یکی از این دلایل کمبود فضا در منازل است چرا که امروزه با افزایش زندگی آپارتمان نشینی بیشتر مردم با مشکلاتی مانند کمبود فضا مواجه هستند همچنین مهیای تدارکات تولد بسیار زمان بر و دشوار است در نتیجه افراد سعی می کنند ساده ترین روش را در بهترین و مناسب ترین مکان در زمان کوتاه تری برای برگزاری یک جشن تولد باشکوه انتخاب می کنند. و با اجاره سالن اجتماعات و راهنمایی و مشاوره از تشریفات تولد بهترین مراسم را داشته باشند.

اجاره سالن اجتماعات برای تولد

هزینه سالن اجتماعات برای تولد

هزینه سالن اجتماعات برای تولد به عوامل مختلفی از جمله تعداد خدمات، نوع خدمات و میزان کیفیت خدمات بستگی دارد که در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد.

قیمت سالن اجتماعات برای تولدامکانات سالن اجتماعات: هرچه امکاناتی که در اختیار میزبان قرار میگیرد بیشتر باشد و از جزئیات بیشتری برخوردار باشد در میزان هزینه سالن اجتماعات برای تولد نیز تاثیرگذار است.

دکوراسیون، دیزاین و معماری مکان: دکوراسیون و دیزاین سالن اجتماعات برای تولد یکی از دغدغه های بسیار مهم افراد است چرا که هرچه دکوراسیون و معماری و دیزاین لوکس تر و به روز تر باشد هزینه سالن اجتماعات برای تولد نیز برای میزبان بیشتر خواهد بود. بسیاری از افراد فضای باز تولد را برای برگزاری مراسم می پسندند و بسیاری دیگر فضای فضای سالن و تالار را مناسب می دانند.

اجاره سالن تولدشرایط محیطی: میزبان باید توجه داشته باشد که در چه محیط و نقطه ای از شهر سالن اجتماعات برای تولد اجاره میکند هر چه موقعیت جغرافیایی سالن بهتر و در نقطه ای کم ترافیک و قابل دسترس تر باشد هزینه سالن اجتماعات برای تولد بیشتر خواهد بود.
قابل ذکر است که متقاضیان محترم هیچگونه نگرانی بابت هزینه های جاری نداشته باشند تشریفات ژوبین با توجه به بودجه متقاضی امکانات و خدمات مناسب را ارائه میدهد.

 • سالن تولد در روف گاردن
 • اجاره سالن تولد با قیمت مناسب
 • اجاره سالن تولد کودک
 • سالن تولد با بادکنک آرایی
 • کترینگ تولد
 • تشریفات تولد ژوبین

خدمات سالن اجتماعات برای تولد

خدمات سالن اجتماعات برای تولد در تشریفات ژوبین به صورت زیر ارائه میشود:

 •  گل آرایی، شمع آرایی و بادکنک آرایی: خدمات سالن اجتماعات برای تولد در تشریفات ژوبین بنابر سلیقه و انتخاب میزبان، نوع دیزاین جایگاه تولد را از نظر گل آرایی، بادکنک آرایی و نور پردازی آماده و در اختیار او قرار میدهد.
بادکنک آرایی سالن تولد
 •  طراحی تم تولد: تیم حرفه ای طراحی خدمات سالن اجتماعات هم دستورات مد نظر میزبان در تم تولد را برعهده گرفته و اجرا میکند و هم ایده ها ی جذاب ، جالب و زیبای به روزی را برای اجرا به او پیشنهاد میدهد.
طراحی تم تولد در سالن تولد
 •  طراحی کیک تولد: میزبان میتواند به تیم اجرایی خدمات سالن اجتماعات برای تولد نوع کیک ، تعداد طبقات کیک اندازه و دیزاین کیک مورد نظر خود را به تیم خدمات سالن اجتماعات سفارش دهد.
خدمات کترینگ سالن اجتماعات
 •  موسیقی: سالن اجتماعات برای تولد طبق سلیقه و فرهنگ شخص میزبان و نوع موسیقی به او خدمات ارائه می دهد. در لیست موسیقی خدمات سالن اجتماعات برای تولد موسیقی زنده قابل اجرای انواع ساز، دی جی و … موجود میباشد. اگر متقاضی شخص خاصی از موزیسین ها و خوانندگان را مد نظر دارد. تشریفات ژوبین میتواند مقدمات اجرای درخواست میزبان و حضور شخص مورد نظر در کار موسیقی را در محل برگزاری جشن فراهم آورد.
 • پذیرایی: پذیرایی در سالن اجتماعات برای تولد توسط پرسنل حرفه ای به صورت اصولی انجام می شود. نوع پذیرایی بستگی به درخواست و سلیقه شخص میزبان دارد .
پذیرایی و کترینگ سالن اجتماعات

سالن اجتماعات برای تولد مختلط

تمامی خدمات اعم از دیزاین و گل آرایی، موسیقی، پذیرایی و هر آنچه درخواست میزبان می باشد در سالن اجتماعات برای تولد توسط تشریفات ژوبین ارائه میشود.
توجه داشته باشید که هزینه های پرداختی با توجه به خدماتی که از سالن اجتماعات برای تولد خود دریافت می کنید متفاوت است به عنوان مثال؛ متقاضی که صرفا از خدمات پذیرایی موسسه تشریفات ژوبین برای جشن تولد خود بهره گرفته است هزینه کمتری نسبت به کسی که خدمات بیشتری دریافت کرده است پرداخت خواهد کرد.

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب بیشتر تشریفات عروسی

لیست باغ تالار گرمدره با قیمت مناسب
22 شهریور

لیست باغ تالار گرمدره با قیمت مناسب

منطقه گرمدره در جاده کرج واقع شده است و به عنوان یک منطقه پرطرفدار برای برگزاری مراسم‌های مختلف از تعداد زیادی باغ تالار برخوردار است. در ادامه فهرستی از باغ‌ تالار گرمدره را مشاهده خواهید کرد. این لیست به شما امکان می‌دهد تا باغ تالار دلخواه خود را خواندن ادامه مطلب …

O 0
باغ جمشیدیه
13 شهریور

باغ جمشیدیه

باغ عروسی جمشیدیه تقریباً با ظرفیت ۲۰۰ نفر فضایی بسیار خاص دارد و یکی از بهترین باغ عروسی شمال تهران است. افرادی که عاشق جزئیات هستند این باغ می‌تواند گزینه مناسبی برای آنها باشد. ظرفیت باغ از این جهت کم است تا بتوانند خدمات دهی بهتری داشته باشند.
اگخواندن ادامه مطلب …

O 0
باغ تالار آرشین محدوده شهریار
05 شهریور

باغ تالار آرشین محدوده شهریار

باغ تالار آرشین یکی از باغ‌های جذاب واقع در سعید آباد یا همان شهرستان شهریار است. این باغ در سال ۱۳۹۵ در خارج از تهران افتتاح شد. باغ عمارت آرشین که به باغ کیوان نیز معروف است، دارای فضایی وسیع و نمایی سبز و زیبا هست که این نما باعث شده افراد خاصی راخواندن ادامه مطلب …

O 0
z
برای برگزاری مراسم با آفر ویژه با ظرفیت 100 الی 300 نفر با شماره09122780898 تماس بگیرید.