5/5 - (3 امتیاز)

اجاره باغ برای بله برون

20 بهمن
وبلاگ
O 1

اجاره باغ برای بله برون توسط شرکت های تشریفات مجالس عروسی بسیار آسان تر از پیدا کردن یک باغ توسط خود فرد است چرا که در موسسات تشریفاتی معتبر، باغ ها از همه جوانب مورد بررسی قرار می گیرند و با توجه به شرایط زوج ها بهترین باغ عروسی به آن ها معرفی خواهد شد.

به عنوان مثال موسسه تشریفاتی ژوبین تمامی باغ ها را بر اساس هزینه اجاره، میزان لوکس بودن و همچنین امکانات آن در دسته های مختلفی قرار داده است و هر یک از آن ها را به مشتریان با سلیقه های مختلف معرفی می کند و همین امر سبب شده است که سالانه افراد زیادی جذب خدمات مجالس لوکس ژوبین در زمینه اجاره باغ برای بله برون شوند.

اجاره باغ برای بله برون

مزایای برگزاری بله برون در باغ و فضای باز

بله برون یکی از مراسم های دیرینه است که جزو مراسمات ابتدایی و صد البته بسیار مهم ما ایرانیان است به همین دلیل خانواده عروس می خواهند که این مراسم را نیز مانند دیگر مراسم های مربوط به ازدواج بسیار اصولی و لوکس برگزار کنند از این رو به فکر پیدا کردن مکانی مناسب و در خور برای برگزاری مراسم می باشند؛ در میان مکان هایی مانند تالار، سالن بله برون و… باغ ها نیز طرفداران زیادی دارند چرا که مزایای برگزاری بله برون در باغ و فضای باز قابل چشم پوشی نیست و هر فردی می خواهد که از چنین مزایای بی نظیری بهره مند شود.

برگزاری بله برون در باغ و فضای بازبرخی از مزایای اجاره باغ برای بله برون و مزایای برگزاری بله برون در باغ و فضای باز عبارتند از:

بهره مندی از هوای مطبوع باغ و فضای باز: در مراسم های مربوط به ازدواج معمولا هوای محیط به دلیل استفاده افراد از مواد آرایشی، انواع عطر ها و همچنین تحرک بسیار زیاد مهمان ها گاهی برای برخی از افراد غیرقابل تحمل است در حالی که در باغ و فضای باز مهمان ها با چنین مشکلاتی مواجه نخواهند بود از طرفی دیگر نیز جریان هوا سبب ایجاد فضایی دل نشین و خنک می شود و همین امر سبب نشاط و شادابی مهمان ها خواهد شد.

پذیرایی و نظافت راحت در طول برگزاری مراسم: پذیرایی یکی از مهم ترین کار هایی است که در مراسم بله برون انجام می شود؛ در باغ به دلیل وجود فضای زیاد چیدمان صندلی ها به گونه ای است که فضای بیشتری برای پذیرایی در اختیار است و مهمانداران و نیرو های خدماتی به راحتی اموری مانند پذیرایی و نظافت محیط را انجام می دهند.

 • جایگاه بله برون در باغ
 • دیزاین باغ بله برون
 • باغ بله برون شیک
 • باغ بله برون در روف
 • اجاره باغ برای بله برون
 • باغ تالار بله برون

تزیین و دیزاین متفاوت تر نسبت به تالار: یکی دیگر از مزایای اجاره باغ برای بله برون این است که به دلیل وجود فضای سبز و همچنین گل های طبیعی در باغ نیاز به تزیینات بسیار زیاد نیست؛ زیبایی طبیعی جلوه ویژه ای به باغ و مراسم شما می بخشد.

راحتی و آسایش مهمان ها: همان گونه که در فوق اشاره شد به دلیل چیدمان صندلی ها، فضای آزاد بسیار در باغ و… مهمان ها به راحتی می توانند میزی را که در آن احساس راحتی می کنند را انتخاب کنند.

امکانات و خدمات بسیار زیاد باغ و فضای باز نسبت به محیط های بسته مانند تالار، سالن و…: در باغ و فضای باز امکانات بیشتری نسبت به تالار و سالن وجود دارد به همین دلیل نیز خدماتی که در سالن ها ارائه می شود هیچگاه قابل مقایسه با باغ ها نیست. همچنین برخی از ایده ها را فقط در باغ و فضای باز می توان اجرایی کرد.

بله برون در باغ

خدمات و تزیینات بله برون در فضای باز و باغ

برخی از خدمات و تزیینات بله برون در فضای باز و باغ که توسط موسسه لوکس تشریفات ژوبین ارائه می شود عبارتند از:

 • پذیرایی با شام
 • گل آرایی، شمع آرایی
 • دیزاین میز بله برون
 • موسیقی
 • تصویربرداری

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. مریم
  23 تیر 1401

  مراسم من در باغ بله برون لتیان برگزار شد واقعا فوق العاده بود

  پاسخ

مطالب بیشتر تشریفات عروسی

باغ عروسی آنیت
25 اردیبهشت

باغ عروسی آنیت به همراه خدمات + قیمت ورودی

اگر قصد برگزاری مراسم خود در باغ آنیت را دارید می توانید با تماس تلفنی و هماهنگی از باغ آنیت دیدن کنید. پس از بازدید شما می توانید رزرو باغ تالار آنیت را برای تاریخ دلخواه خود انجام دهید.
مهم ترین دغدغه عروس و داماد ها در برگزاری مراسم ازدواج یا نامزخواندن ادامه مطلب …

O 0
باغ آسو
14 اردیبهشت

باغ آسو

یکی از باغ تالار های مجلل تازه تاسیس در تهران،  باغ آسو است که در جاجرود و در حومه‌ی تهران واقع شده است. فضای بسیار جذاب و صد البته آرامش بخش این باغ عروسی، برای برگزاری مراسم ‌های کوچک و جمع و جور مختلف مانند عروسی، تولد، سالگرد ازدواج، ولیمه، کنفراخواندن ادامه مطلب …

O 0
باغ تالار آرشان لواسان
28 فروردین

باغ تالار آرشان لواسان

تشریفات ژوبین با در نظر گرفتن بهترین باغ های عروسی شرق تهران آماده برگزاری مراسم های شما در محدوده شرق تهران است. یکی از باغ های زیبای این محدوده باغ آرشان لواسان است. در ادامه با ویژگی های باغ تالار آرشان بیشتر آشنا می شوید و اگر ویژگی های باغ مناسبخواندن ادامه مطلب …

O 0
z