5/5 - (2 امتیاز)

باغ تالار با ظرفیت ۲۰۰ نفر

29 شهریور
وبلاگ
O 0

زوج هایی که تصمیم دارند مراسم عروسی یا جشن عقد خود را در باغ تالار با ظرفیت ۲۰۰ نفر برگزار کنند می توانند بدون هیچ نگرانی و دغدغه ای مراسم عقد و جشن عروسی خود را به تشریفات ژوبین بسپارند. این تشریفات در زمینه اجاره باغ عروسی مجلل و با شکوه و همچنین ارائه خدمات به عروس و داماد ها بهترین پرسنل را به کار گرفته است. مشاورین این تشریفات عروسی تمام سعی خود را می کنند که با راهنمایی های صادقانه به مراجعین خود در انتخاب و اجاره بهترین باغ تالار با ظرفیت ۲۰۰ نفر با توجه به سلیقه و متناسب با میزان بودجه آن ها کمک کنند.

اجاره باغ عروسی با ظرفیت ۲۰۰ نفر

باغ تالار با ظرفیت ۲۰۰ نفر

با هر میزان بودجه و هر انتخاب و سلیقه ای که باشید تمام پرسنل و تیم اجرایی و خدمات تشریفات ژوبین کاملا دلسوزانه مفتخر به ارائه خدمات با کیفیت و عالی به شما هستند و تا لحظه آخر در برگزاری یک مراسم عروسی خاص و مجلل و با شکوه در باغ تالار با ظرفیت ۲۰۰ نفر شما را همراهی کرده و بهترین و زیباترین خاطرات را برای شما و مهمانان تان می سازند.

  • تالار 200 نفر
  • باغ عروسی ظرفیت 200 نفر

خدمات باغ تالار عروسی با ظرفیت ۲۰۰ نفر

در تشریفات ژوبین  خدمات باغ تالار عروسی با ظرفیت ۲۰۰ نفر در سطح بسیار گسترده و متنوعی به عروس و دامادها ارائه داده می شوند به طوری که زوج ها قادر هستند متناسب با بودجه و سلیقه خود و طبق برنامه هایی که برای برگزاری مراسم عروسی خود در نظر دارند از انواع خدمات با کیفیت برخوردار شوند. بهتر است این راهم بدانید که تمامی خدمات باغ تالار عروسی با ظرفیت ۲۰۰ نفر بسیار حرفه ای و در شرایط مناسب و سطح ایمنی بالا و کاملا بهداشتی فراهم و ارائه می شوند.

برای آگاهی و اطلاع از برخی از خدمات باغ تالار عروسی با ظرفیت ۲۰۰ نفر در این تشریفات با ما همراه شوید.

خدمات باغ تالار عروسی با ظرفیت ۲۰۰ نفر

انواع خدمات تشریفاتی در باغ تالار با ظرفیت ۲۰۰ نفر

اجاره باغ تالار عروسی: اجاره مکان برگزاری مراسم عروسی از تشریفات معتبر همواره یکی از دغدغه های بزرگ عروس و داماد ها است. به جرات می توان گفت تشریفات ژوبین یکی از با اعتبار ترین و بهترین تشریفاتی است که زوج ها می توانند با خیال آسوده برای اجاره باغ تالار عروسی به آن مراجعه کنند. همانطور که در بالا گفته شد این تشریفات با مشاوره و راهنمایی های به جا به زوج ها کمک می کنند باغ تالارهای با شکوه و مجللی را با ظرفیت متناسب با تعداد مهمانان، بودجه در موقعیت و لوکیشن انتخاب و اجاره کنند.

خدمات تشریفاتی در باغ تالار با ظرفیت 200 نفر

کترینگ: می توان گفت کترینگ عروسی یکی از مهم ترین بخش از خدماتی است که در یک مراسم عروسی به مهمانان ارائه داده می شود. تشریفات ژوبین در ارائه کترینگ، منوی غذایی متنوعی را با توجه به فصل و محیط برگزاری مراسم عروسی در نظر گرفته است که شامل انواع نوشیدنی ها، فینگر فودها، دسر ها و انواع غذاهای پلویی و خورشتی ایرانی و همچنین غذاهای غربی و مدیترانه ای و … می باشد که طبق انتخاب زوج ها به صورت سلف سرویس یا دیس پرس به مهمانان سرویس داده می شود. تهیه و طبخ کترینگ توسط سر آشپز های حرفه ای و با سابقه و در آشپزخانه های مدرن و در فضایی کاملا بهداشتی صورت می گیرد. در تهیه مواد اولیه کترینگ، بهداشت و سلامت مهمانان در اولویت قرار می گیرد و این مواد از تازه ترین و با کیفیت ترین مواد به صورت کاملا بهداشتی فراهم می شوند.

پذیرایی: پذیرایی از مهمان ها با شیرینی ها و میوه های خاص و مناسب فصل و همچنین با انواع نوشیدنی ها و آبمیوه ها  توسط مهمانداران مجرب  و آموزش دیده به صورت کاملا حرفه ای انجام می پذیرد. در این بخش شان و منزلت مهمانان حفظ شده و با رفتار حرفه ای و احترام کامل برخورد و پذیرایی می شود.

دیزاین و گل آرایی و نور پردازی: یکی دیگر از خدمات حرفه ای تشریفات ژوبین دیزاین و گل آرایی محیط بر اساس ژورنال های روز جهانی است. در گل آرایی، نوع و رنگ گل ها بر اساس فصل و سلیقه عروس و داماد انتخاب می شود که شامل گل آرایی جایگاه عروس و داماد، ورودی، گل ارایی میز مهمان ها، طراحی استند گل و … است. همچنین نورپردازی نیز به عنوان یک مکمل برای گل آرایی محسوب می شود بنابراین دیزاینر ها با یک نورپردازی حرفه ای به هر چه زیباتر شدن گل آرایی کمک می کنند.

باغ تالار با ظرفیت 200 نفر

میز آرایی: میز آرایی توسط طراح ها و دیزایتر های حرفه ای با توجه به متد عروسی با انواع های گل های طبیعی و ظروف زیبا مانند ظروف کریستالی و نقره و … انجام می شود.

ماشین عروس: کسانی که تمایل دارند یک ماشین خاص را به عنوان ماشین عروس اجاره کنند تیم خدمات این تشریفات بنگاه های معتبر را جهت اجاره ماشین به زوج ها معرفی می کنند و همچنین تزئین ماشین را نیز طراحان این تشریفات به عهده می گیرند.

لباس عروس و داماد: تهیه لباس عروس و داماد نیز یکی دیگر از دغدغه های زوج‌ ها است که اگر همراهی با پرسنل تشریفات ژوبین را بپذیرید جای نگرانی نیست آن ها شما را با مزون های  معتبر برای تهیه لباس آشنا می کنند.

عکاسی و فیلم برداری: برای ثبت مهم ترین و زیباترین  لحظات در بهترین روز از زندگی زوج ها این تشریفات با اطمینان کامل آتلیه های معتبر با گروه عکاسی و فیلم برداری حرفه ای که دارای تجهیزات مدرن با رزومه های قوی هستند را به عروس و داماد ها معرفی می کند.

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب بیشتر تشریفات عروسی

تالار ظرفیت 100 الی 150 نفر
29 آبان

تالار ظرفیت ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر

اجاره تالار ظرفیت ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر باید با بررسی دقیق و در نظر گرفتن عوامل مختلفی انجام شود در غیر این صورت با یک انتخاب نادرست باعث درست پیش نرفتن بخش عظیمی از کار ها و برنامه ریزی ها خواهید شد.
کسانی که تجربه ای در اجاره تالار ظرفیت ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر خواندن ادامه مطلب …

O 0
برگزاری مراسم ترحیم در فضای باز
22 آبان

برگزاری مراسم ترحیم در فضای باز و باغ

تشریفات ژوبین با برگزاری مراسم ترحیم در سالن ها و باغ های تشریفاتی خود آماده برگزاری مراسم شما عزیزان است. برای اطلاع از لوکیشن فضای باز برای برگزاری مراسم ترحیم و سالن اجتماعات ختم می توانید با ما تماس بگیرید.
امروزه شاهد افزایش چشم گیر برگزاری مراسخواندن ادامه مطلب …

O 0
باغ تالار رویا لواسان
15 آبان

باغ تالار رویا لواسان

برای اجاره باغ تالار رویا لواسان بهتر است ابتدا با خصوصیات، ویژگی ها و همچنین خدمات آن آشنا شوید تا تصمیم گیری منطقی و به صرفه ای داشته باشید بنابراین در ادامه قصد داریم اطلاعات مفیدی در مورد این باغ عروسی اختیارتان قرار دهیم تا تصمیم گیری را برایتانخواندن ادامه مطلب …

O 0
z