5/5 - (3 امتیاز)

باغ کوچک برای عروسی با ظرفیت۱۰۰ نفر

29 بهمن
وبلاگ
O 0

اگر به دنبال باغ عروسی با ظرفیت ۱۰۰ نفر هستید تا انتهای با ما همراه باشید تا با باغ عروسی تهران و اطراف تهران تشریفات ژوبین آشنا شوید. شما به راحتی می توانید با تماس تلفنی اطلاعات کافی را در خصوص باغ های عروسی تشریفات ژوبین با فضای بکر و لوکس کسب کنید.

باغ کوچک برای عروسی با ظرفیت۱۰۰ نفر

زوج هایی که تعداد مدعوین در مراسم عروسی شان کم است و بالای صد نفر نیست بهتر است از همان ابتدا سراغ رزرو باغ کوچک با ظرفیت ۱۰۰ نفر به عنوان محل برگزاری مراسم عروسی بروند. چون چنین میزبان هایی ممکن است هنگام مراجعه برای انتخاب و رزرو محل برگزاری مراسم عروسی شان با این مسئله مواجه شوند که مکان های دیگر ظرفیت بالایی داشته باشند و مهمان با تعداد بالا را بپذیرند.

  • اجاره باغ ظرفیت 100 نفر
  • هزینه باغ عروسی 100 نفره

پس اگر از همان ابتدا به فکر مکان کوچکتر باشند علاوه بر اینکه در زمان خود صرفه جویی کرده اند بلکه هزینه باغ کوچک برای عروسی با ظرفیت ۱۰۰ نفر مقرون به صرفه نیز است. حتما می دانید که میزان ظرفیت محل های برگزاری مراسم ها مانند تالار ها و باغ های عروسی و … با میزان هزینه و اجاره بهای آن رابطه مستقیمی دارد و هرچه آن مکان متناسب تر با تعداد مهمانان باشد هزینه آن نیز به صرفه و مناسب تر خواهد بود.

اجاره باغ 100 نفراز دیگر ویژگی های خوب باغ کوچک برای عروسی با ظرفیت ۱۰۰ نفر این است که چون با ظرفیت آن با تعداد مهمانان متناسب است مانع پراکندگی مهمانان در فضای باغ عروسی یا… می شود و همین متمرکز بودن خود سبب می شود که مراسم عروسی در فضای کوچک و متناسب با تعداد مهمانان نسبت به پراکندگی در فضای بزرگ، با شکوه و مجلل تر به نظر برسد. حال شاید از خود بپرسید چگونه به باغ کوچک برای عروسی با ظرفیت ۱۰۰ نفر دسترسی پیدا کنیم پاسخ شما اینجاست؛

کافی است که کار رزرو و اجاره باغ عروسی کوچک را به عهده تشریفات ژوبین بگذارید میبینید که تیم حرفه ای آن به راحتی باغ مورد نظر شما را به بهترین شکل برای تان رزرو و اجاره خواهند کرد.

باغ کوچک برای عروسی با ظرفیت۱۰۰ نفر

خدمات باغ کوچک برای عروسی

بخش مهم برگزاری مراسم عروسی و رزرو باغ عروسی خدماتی است که در آن ارائه می شود. در ادامه مطلب به برخی از خدمات باغ کوچک برای عروسی اشاره شده است:

  •  کترینگ غذا که شامل هر نوع غذای ایرانی، فرنگی، فینگر فودها، انواع دسر، سالاد و انواع نوشیدنی های فصل و… می باشد که به صورت بهداشتی در آشپزخانه مجهز و مدرن تهیه و طبخ می شود.
  •  پذیرایی از مهمانان توسط مهمانداران کار آزموده به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود.
  • گل آرایی محوطه سازی شامل تزئین فضای باغ از جمله گل آرایی جایگاه عروس و داماد و محل ورود عروس و داماد و بدرقه عروس و داماد و مهمانان می باشد که توسط طراحان و هنرمندان حرفه ای انجام می شود.
  •  اجرای موسیقی به صورت زنده با دعوت از خواننده و یا موزیسین مورد نظر عروس و داماد از دیگر کارهایی است که توسط تیم حرفه ای تشریفات ژوبین انجام می شود.
خدمات باغ کوچک برای عروسی

باغ کوچک برای عروسی در تهران

در شهر تهران برای عروس و دامادهایی که تمایل دارند تعداد مهمانان کمتری در مراسم عروسی خود دعوت کنند باغ کوچک برای عروسی در تهران با ظرفیت کم و هزینه های مناسب وجود دارد که تمامی خدمات مراسم عروسی در تشریفات ژوبین به این باغ های کوچک تعلق می گیرد. رزرو باغ کوچک برای عروسی در تهران هم مقرون به صرفه و هم مجلل و با شکوه است.

  • باغ عروسی و عقد 100 نفر
  • باغ عروسی تهران ظرفیت 100

باغ کوچک برای عروسی در اطراف تهران

وجود آب و هوای خوب و پاک اطراف تهران می تواند یک انگیزه خوب برای رزرو باغ کوچک برای عروسی در اطراف تهران توسط عروس و داماد هایی باشد که به دنبال برگزاری مراسم عروسی در محلی آرام و به دور از دغدغه و هیاهو هستند. چنین زوج هایی می توانند به انتخاب خود طبق سلیقه و با توجه به بودجه خود باغ کوچک برای عروسی در اطراف تهران رزرو کنند. لوکیشن های تشریفات ژوبین در کلیه مناطق تهران از جمله باغ عروسی گرمدره، منطقه جاجرود، شهریار، کردان، باغ عروسی لواسان و … است.

باغ کوچک برای عروسی در اطراف تهران

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب بیشتر تشریفات عروسی

تالار ظرفیت 100 الی 150 نفر
29 آبان

تالار ظرفیت ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر

اجاره تالار ظرفیت ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر باید با بررسی دقیق و در نظر گرفتن عوامل مختلفی انجام شود در غیر این صورت با یک انتخاب نادرست باعث درست پیش نرفتن بخش عظیمی از کار ها و برنامه ریزی ها خواهید شد.
کسانی که تجربه ای در اجاره تالار ظرفیت ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر خواندن ادامه مطلب …

O 0
برگزاری مراسم ترحیم در فضای باز
22 آبان

برگزاری مراسم ترحیم در فضای باز و باغ

تشریفات ژوبین با برگزاری مراسم ترحیم در سالن ها و باغ های تشریفاتی خود آماده برگزاری مراسم شما عزیزان است. برای اطلاع از لوکیشن فضای باز برای برگزاری مراسم ترحیم و سالن اجتماعات ختم می توانید با ما تماس بگیرید.
امروزه شاهد افزایش چشم گیر برگزاری مراسخواندن ادامه مطلب …

O 0
باغ تالار رویا لواسان
15 آبان

باغ تالار رویا لواسان

برای اجاره باغ تالار رویا لواسان بهتر است ابتدا با خصوصیات، ویژگی ها و همچنین خدمات آن آشنا شوید تا تصمیم گیری منطقی و به صرفه ای داشته باشید بنابراین در ادامه قصد داریم اطلاعات مفیدی در مورد این باغ عروسی اختیارتان قرار دهیم تا تصمیم گیری را برایتانخواندن ادامه مطلب …

O 0
z