5/5 - (6 امتیاز)

تالار کوچک برای تولد

05 تیر
وبلاگ
O 1

افرادی که تمایل به برگزاری جشن تولد در فضای خارج از منزل هستند معمولا در باغ تولد و یا در تالار کوچک تولد مراسم خود را برگزار می کنند. مراسم  تولدی که در خارج از منزل برگزار می شوند معمولا توسط تشریفات تولد اجرا می شود.

تمامی سالن ها و تالار های تولد تشریفات ژوبین فقط به همراه پکیج خدمات و پذیرایی اجاره داده می شود. همچنین برای برگزاری مراسم تعداد زیر ۳۰ نفر پذیرفته نمی شود.

تالار کوچک برای تولد

اگر به دنبال فضای کوچک و شیک برای عزیزان خود هستید، تالار کوچک برای تولد و یا سالن اجتماعات می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.  اگر قصد برگزاری تولد برای عزیزانتان را دارید و مکان مناسب برای برگزاری تولد را نمی توانید انتخاب نمایید پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را مطالعه کنید.

امروزه برگزاری مراسمات مختلف در تالار ها بسیار رواج پیدا کرده است. اگر مراسم تولد در پیش دارید می توانید از تالار کوچک برای تولد که در سطح شهر هستند استفاده کنید.

تالار کوچک برای تولد

مزیت انتخاب تالار نسبت به باغ برای تولد

تالار کوچک برای تولد مزایای دارد که ممکن است برگزاری این مراسم در خانه یا باغ کوچک تولد چنین مزیتی نداشته باشد. تالار کوچک برای تولد را می توان در کمترین زمان انتخاب و با بودجه ای مناسب تر اجاره نمود.

اجاره تالار تولد

برخی از مزیت های تالار کوچک تولد عبارتند از :

مقرون به صرفه بودن: اجاره تالار کوچک برای تولد بسیار مقرون به صرفه تر از اجاره باغ برای تولد می باشد. معمولا هزینه اجاره تالار کوچک بسیار کمتر از باغ ها است.

امکانات: معمولا تالارها به دلیل سرپوشیده بودن امکانات بیشتری را نسبت به باغ ها برای برگزاری مراسمات دارند. امکاناتی که در تالار های کوچک برای تولد وجود دارد بسیار بیشتر از باغ ها می باشد.

 • آب میوه در تالار تولد
 • میز مزه در تالار تولد

خدمات ارائه شده: خدمات ارائه شده در تالارهای کوچک نیز از دیگر مزیت ها و برتری آنها نسبت به باغ ها می باشند. می توانید از خدمات تشریفات تولد نیز استفاده نمایید.

سرپوشیده بودن: تالار ها فضایی سرپوشیده هستند و می توان در تمامی فصول سال مراسم های مختلف را در آنجا برگزار نمود اما این امکان در باغ ها وجود ندارد.

خدمات تالار کوچک برای تولد

در تالار های کوچک اگر مراسم تولد برگزار کرده اید می دانید که خدمات لوکس و خوبی را ارائه می دهند البته بسته به شرایط تالار ها و هزینه برگزاری میزان خدماتی که این تالارهای کوچک ارائه می دهند می تواند متفاوت باشد. در ادامه به چند مورد از خدمات ارائه شده در تالار کوچک برای تولد اشاره می کنیم :

خدمات تالار کوچک برای تولد
 • دیزاین تالار ،گل آرایی ،بادکنک آرایی و شمع آرایی و. . . از جمله خدمات ارائه شده در تالار های کوچک برای تولد می باشند. این تزئینات برعهده تیم دیزاین یا خدمات تشریفات می باشد. و با توجه به سلیقه شما انجام خواهد شد. البته برخی از تالارها امکان تغییر دیزاین را بر اساس سلیقه شما نمی دهند در زمان انتخاب تالار باید به این موارد توجه نمایید.
 • طراحی تم تولد: تیم دیزاین تالار معمولا طراحی تم تولد را برعهده دارند و بهترین تم تولد را به شما پیشنهاد داده و اجرا می کنند.
 • طراحی و تهیه کیک تولد: برخی از تالارها طراحی و تهیه کیک تولد را نیز برعهده می گیرند. این کار توسط تیم حرفه ای و کاربلد انجام می شود پذیرایی برعهده پرسنل باکلاس و شیک تالار بوده و شما هیچ مسئولیتی نخواهید داشت. اگر مدیریت تالار طراحی و تهیه کیک تولد را برعهده نگرفت می توانید از خدمات تشریفات ژوبین و موسساتی که این کار را انجام می دهند کمک بخواهید.
 • موسیقی: موسیقی جز جدا  نشدنی تولد می باشد معمولا با توجه به سن فرد و شرایط و سلایق انواع موسیقی ها در تالار کوچک اجرا می گردد.
 • پذیرایی: شاید مهم ترین رکن در تولد ها پذیرایی از دعوت شدگان است. تالار کوچک معمولا با انواع دسرها و نوشیدنی ها و بستی و . . .  از مهمانان پذیرایی می کند. می توانید خودتان نیز برای پذیرایی هر چه بهتر برنامه ریزی کنید.

اگر قصد برگزاری مراسم در فضای باغ و فضای مجزا از تالار و سالن را دارید می توانید از خدمات اجاره فضای باز تولد تشریفات ژوبین استفاده کنید.

هزینه تالار کوچک برای تولد

هزینه تالار کوچک برای تولد به عوامل متعددی بستگی دارد و برای هر تولد می تواند متفاوت باشد. خانواده ها باید با توجه به بودجه خود تالار را انتخاب نمایند. عواملی از جمله تعداد مهمانان ،کیک تولد ،پذیرایی های انجام شده ،خدمات ارائه شده به مهمانان و . . . بر میزان هزینه تالار تاثیرمستقیم خواهند داشت.

هزینه تالار کوچک برای تولد

تالار کوچک برای تولد در تهران

اگر در محدوده تهران بزرگ زندگی می کنید و مراسم تولد در پیش دارید می توانید از خدمات تشریفات ژوبین کمک گرفته و بهترین تالار کوچک برای برگزاری مراسم تولد انتخاب نمایید.

تالار کوچک برای تولد در تهران

تالار کوچک برای تولد در کرج

در شهر کرج و در اطراف ان تالار های پذیرایی زیادی وجود دارند که هر کدام از آنها میزان خدمات متفاوتی را ارائه داده و شرایط متفاوتی دارند. با توجه به این که جشن تولد یکی از بیادماندنی ترین خاطرات برای افراد است با برگزاری ان در تالار زیر نظر خدمات تشریفات می توانید شادی و شور آن را بیش از بیش به یادماندنی تر کنید

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. اکبری
  23 تیر 1401

  از فضای تولد خاص شمال تهران و تیم تشریفاتی تون واقعا راضی بودم! اکبری هستم ۲۶ خرداد تولد همسرم بود!

  پاسخ

مطالب بیشتر تشریفات عروسی

باغ و تالار غرب تهران با قیمت مناسب
29 اسفند

باغ و تالار غرب تهران با قیمت مناسب

اگر می خواهید مراسم شما در باغ و تالار زیبا در غرب تهران با بودجه مناسب برگزار شود تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. تشریفات ژوبین با برگزاری مراسم در باغ تالار های قیمت مناسب غرب تهران آماده برگزاری مراسم برای شما عزیزان است. در ادامه می توانید خواندن ادامه مطلب …

O 0
گروه تشریفات تولد
15 اسفند

گروه تشریفات تولد

تولد یکی از مهم ترین رویداد ها در زندگی هر شخصی است درواقع افراد با برگزاری جشن تولد، هم پایان یک سال پر از تجربه را جشن می گیرند و هم لحظه ورود به سالی جدید که می تواند پر از برنامه برای رخداد های هیجان انگیز باشد و هر کدام از آن ها سبب رشد و تغییر خواندن ادامه مطلب …

O 0
تالار ظرفیت 100 الی 150 نفر
29 آبان

تالار ظرفیت ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر

اجاره تالار ظرفیت ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر باید با بررسی دقیق و در نظر گرفتن عوامل مختلفی انجام شود در غیر این صورت با یک انتخاب نادرست باعث درست پیش نرفتن بخش عظیمی از کار ها و برنامه ریزی ها خواهید شد.
کسانی که تجربه ای در اجاره تالار ظرفیت ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر خواندن ادامه مطلب …

O 0
z